Munich Re відкриває новий науково-дослідний центр Innovation R&D Centre у Китаї

24.11.2022 11:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Компанія Munich Re запустила новий науково-дослідний центр у Шанхаї (Китай). У Munich Re заявили, що новий центр «сприяє новим інноваційним ініціативам» через створення мереж з постачальниками технологій і лідерами галузі.

Зазначається, що нова організація під назвою Munich Re Innovation R&D Centre дозволить Munich Re зміцнити свої ринкові знання та технологічні ноу-хау та побудувати міцну мережу з клієнтами в різних галузях.

Центр допоможе подолати прогалини між попитом і пропозицією, які існують для нових галузевих ризиків, і підтримуватиме довгостроковий розвиток сектору страхування та перестрахування Китаю. Він також створить внесок для Munich Re Group на глобальному рівні, використовуючи дані інноваційної та технологічної екосистеми Китаю.

Munich Re China R&D Center тісно співпрацюватиме з місцевими страховими компаніями та промисловими партнерами, допомагаючи створити екосистему між технологіями та страхуванням у Шанхаї.

Новим центром керуватиме SiTao, дочірня компанія Munich Re, заснована в 2017 році для інноваційних страхових рішень для Китаю.

Оскільки Китай став домом для багатьох провідних світових технологічних та інноваційних компаній, наприклад, з виробництва відновлюваної енергії або виробництва електромобілів, центр у Шанхаї генеруватиме цінну інформацію про нові галузеві ризики та посилюватиме фокус Munich Re на розширенні меж страхування, а також сприятиме подальшій співпраці між Munich Re та партнерами в галузі.

Центр досліджень і розробок матиме спеціальні ресурси, виділені тематичним центрам для аналізу розвитку технологій та їх впливу на страхові рішення в цільових галузях, включаючи нові транспортні засоби, акумулятори, чисту енергію, екологічне будівництво, нове сільське господарство та торгівлю вуглецевими газами.

З додаванням нових і диференційованих ідей, сформованих у результаті масштабних досліджень на місцях і співпраці, SiTao краще надаватиме технологічні орієнтовані на промисловість рішення як існуючим, так і новим клієнтам.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі
18:05 - До кінця року Запоріжжю передадуть дві мобільні електропідстанції
18:00 - Національний банк у лютому 2026 року застосував до одного банку і трьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:45 - Сховища забиті: Кувейт почав згортати видобуток нафти
17:45 - Уряд виділив 3 мільярди на розвиток науки: на що підуть кошти
17:32 - У Перській затоці застрягли товари на десять мільярдів доларів – ЗМІ
17:15 - Внесок в економіку та благодійсність: підсумки роботи LEROY MERLIN UKRAINE у 2025 році
17:15 - Нафта вже понад $90: у Перській затоці лунає попередження про "стоп" її експорту за дні


Більше новин