«Молокія» випустила молоко «Молокія»: вперше за 20 років

04.10.2022 16:28 | Fin.Org.Ua

Бренд молочних продуктів «Молокія» запустив новий продукт – молоко «Молокія» у пляшці. «І не минуло 20 років. Насправді, минуло», – іронізують у компанії.
 
«Молокія» була заснована у 2002 році. З того часу бренд випустив десятки видів йогуртів, сирів, кефірів і масел. Він об’єднує 50 фермерських господарств, а команда налічує 1500 фахівців. Компанія встигла й швидко адаптуватися до повномасштабної війни, не зупиняючи роботу й підтримуючи українців сотнями тонн гуманітарної допомоги. «Молокія» навіть долучилася до загальнонаціональної кампанії «Сміливість» і змінила свій логотип.
 
Сама назва «Молокія» – поєднання слів «молоко» і «я». Так само і в продукції бренду – молоко є основою всього. І хоча це було очевидно для команди, споживачі не завжди розуміють, що «Казкове», якому найдужче довіряють мами, чи «Відбірне», за допомогою якого відкривали закулісся, є продуктами компанії.
 
Ось так звичайне молоко у пляшці під брендом «Молокія» сталося вперше. Настав час для нової історії. «У молоці «Молокія» вся наша глибока любов до молока. Наша самоідентифікація». А це значно більше, ніж запуск чергового продукту.
 
«Історія з молоком у пляшці від «Молокії» – історія під назвою «Ну нарешті!», або «Капітан Очевидність». Адже рішення є, знаєте, на поверхні, і ми завжди розуміли, що ще встигнемо, – розповідає директорка з маркетингу Юлія Ковальчук. – І поки минали роки, ми запускали інновації, розробляли рецептури й шукали продуктові цікавинки, руки до «просто молока в пляшці» не доходили, бо ресурсу на запуск воно потребує стільки ж, скільки будь-яка інша нова новинка».
 
З 24 лютого команда «Молокії» обрала шлях безперервної роботи на забезпечення своїх споживачів такою необхідною та життєво важливою молочною продукцією. Саме тому завод не зупинявся ні на хвилину, фермери продовжували збирати молоко, водії – забирати та розвозити навіть у небезпечні точки. У «Молокії» кажуть, що працюють, аби щоранку мама могла зварити дитині кашку, а ті, хто потребує, могли в будь-який момент зміцнити своє здоров’я – так, як це було раніше.
Відтепер головний інгредієнт усієї продукції бренду матиме своє пакування й місце на полицях магазинів, щоб кожен споживач міг придбати молоко, з якого створюються всі молокійні йогурти, кефіри, масло та сметана.
 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній


Більше новин