НБУ виключив з реєстру страхову компанію "Український Страховий Стандарт"

04.10.2022 14:00 | forinsurer.com ... все о страховании

Національний банк України виключив з реєстру страхову компанію "Український Страховий Стандарт", якій було раніше анульовано ліцензії.

Так, відомості про ПРАТ “СК “УСС” (ЄДРПОУ 22229921) було виключено з Державного реєстру фінансових установ. Страховик мав 21 ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування, які було анульовано на підставі рішення Правління Національного банку України від 20 вересня 2022 року як захід впливу.

Відповідно до поданої СК “УСС” звітності за перший квартал 2022 року, станом на 31 березня 2022 року обсяг страхових премій компанії становив 46 млн. грн, вартість активів – 211 млн. грн, страхові резерви – 105 млн. грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становить 0,5%. Страховиком не подано звітність за перше півріччя 2022 року.

Відповідно до підпункту 3 пункту 10 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2022 року № 177 “Про особливості застосування процедур реєстрації та ліцензування учасників ринку небанківських фінансових послуг у період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06.03.2022 № 39” підставою для виключення відомостей про юридичну особу з Державного реєстру фінансових установ відповідно до вимог цієї постанови, крім випадків, визначених у пункті 560 глави 68 розділу XI Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 24 грудня 2021 року № 153, є прийняття Національним банком рішення про анулювання (відкликання) усіх ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг, наявних у надавача фінансових послуг.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial crisis,
Lehman Brothers, subprime loans,
2008 shock.

- Fin.Org.UA

Новини

17:25 - "Нафтогаз" домовляється з Грецією про збільшення поставок СПГ
16:55 - Київ отримав генератори з Німеччини
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 31 березня
16:30 - Навіщо нам малі ядерні реактори
16:25 - Смілянський відповів на критику НБУ: "Можу в очі повторити, що це піз***ж"
16:25 - У Тернополі викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю під виглядом відомих брендів
15:59 - Діяти обережніше: у Нацбанку спрогнозували рух облікової ставки до кінця 2026 року
15:46 - "Кернел" вперше самостійно імпортував пальне морем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.03.2026
15:30 - Між Україною та Болгарією з'явиться залізничне сполучення
15:25 - У Києві викрили масштабну схему незаконного оформлення авто
15:16 - Кріппа став співвласником Burny Games, яка створює мобільні ігри
15:10 - Фермери працюють у мінус, а молочка в магазині не дешевшає. Хто забирає різницю?
15:02 - Cтраховики наростили активи та прибуток, а фінансові компанії відновили довоєнний обсяг послуг – Огляд небанківського фінансового сектору
15:00 - Тарас Висоцький: Державна підтримка аграріїв під час посівної – кредити, безпека та розмінування
14:55 - Огляд небанківського фінансового сектору, березень 2026 року
14:52 - Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра
14:46 - Федоров розповів про створення перших приватних підрозділів ППО
14:35 - Уряд оновив програму підтримки енергонезалежності осель українців
14:31 - Жертва стрибка цін на дизпальне: у Нідерландах простоює 50% рибальського флоту
14:27 - Сербія домовилася з Росією про продовження імпорту газу
14:15 - Ще одна східноазійська країна імпортувала російські нафтопродукти
14:05 - Балтика перетворилася для московії на зону високого ризику – Міноборони
14:00 - Чому земельна децентралізація стала успішною
14:00 - Євроінтеграція у сфері довкілля: практичні кроки виконання розділу 27 у межах кластеру «Зелений порядок денний»
13:56 - Google відкриває реєстрацію на безплатну програму про створення ШІ-агентів для бізнесу
13:51 - Леся Карнаух: ДПС спільно з Мінцифри планують запустити в Дії низку нових податкових сервісів
13:49 - Ринок робітничих спеціальностей: для кого роботодавці рекордно підвищили зарплати
13:40 - 510 млн євро портфелю: Ощадбанк та ЄБРР створять нові інструменти підтримки бізнесу
13:35 - Митниця повідомила, які пункти пропуску на кордоні з Польщею зараз найбільш завантажені


Більше новин