Ураган «Ян», за оцінками Verisk, може призвести до збитків страхової галузі на $42-57 млрд

04.10.2022 14:00 | forinsurer.com ... все о страховании

Ураган «Ян», за оцінками Verisk, може призвести до збитків страхової галузі на $42-57 млрдVerisk, що займається аналізом даних та оцінкою ризиків, підрахувала, що ураган «Ян» може призвести до збитків у сфері перестрахування від 42 до 57 мільярдів доларів.

Ця оцінка враховує збитки від вітру, штормового нагону та внутрішніх повеней від місць виходу на сушу Іана у Флориді та Південній Кароліні, хоча аналітики кажуть, що більшість застрахованих збитків буде спричинено вітром у Флориді.

Загалом очікується, що збиток від вітру в обох штатах становитиме від 38 до 51 мільярда доларів від загальної оцінки збитків, при цьому штормовий нагін становитиме від 3 до 5,5 мільярда доларів, а внутрішні повені – менше 1 мільярда доларів.

Однак слід зазначити, що оцінка Verisk не включає збитки, завдані Національній програмі страхування від повеней, і будь-які потенційні наслідки судових процесів або соціальної інфляції, які, якщо їх врахувати, можуть призвести до того, що загальні збитки застрахованої галузі перевищать 60 мільярдів доларів.

Очікується, що лише 1% загальних збитків у галузі страхування та перестрахування буде спричинено наслідками виходу Яна на берег у Південній Кароліні.

Оцінка галузевих збитків Verisk є значно вищою за деякі початкові оцінки інших фірм, таких як CoreLogic, яка встановила верхню межу збитків у 47 мільярдів доларів, тоді як рейтингове агентство Fitch було ще нижчим – 40 мільярдів доларів, а KBW – десь у межах 30 мільярдів доларів.

Але це збігається з останніми оцінками KCC, згідно з якими збитки страхового ринку від Яна становлять 63 мільярди доларів, а також результатами нещодавнього галузевого опитування, які свідчать про те, що більшість учасників галузі очікують, що збитки перевищать 50 мільярдів доларів.

Відповідно до аналізу Verisk, пошкодження від вітру різного ступеня спостерігалися в усіх районах, які постраждали від урагану Ян, але були більш серйозними в районах, де Ян вийшов на сушу на південному заході Флориди, і навколо них. Це варіювалося від значної втрати покриття дахів у житлових будинках до розриву мембран даху в комерційних структурах, а також значні пошкодження елементів будівельних компонентів та облицювання.

Штормовий сплеск також спричинив масові руйнування в населених пунктах уздовж західного узбережжя Флориди, де Ян вийшов на сушу, викликавши обвалення кількох рядів житлових будинків на березі моря, а в деяких випадках і зрушення будинків з фундаменту.

До оцінки Verisk включено збитки наземних житлових, комерційних і промислових об’єктів, а також автомобілів, пов’язаних із їх будівлею, вмістом і охопленням елементів часу, а цифри також відображають вплив інфляції на робочу силу та матеріали за останні два роки, а також як наслідки різкого попиту, коли велика кількість власників нерухомості прагнуть відновити одночасно.

28 вересня «Ян» офіційно обрушився на Кайо-Коста, штат Флорида, як ураган категорії 4 із максимальною швидкістю вітру 150 миль на годину, а потім повільно просунувся вглиб материка та пішов за північно-східним напрямком, який привів величезне око шторму завширшки 30 миль над Гаспарілла-Саунд і Пунта.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин