Застосування РРО/ПРРО при купівлі товару через Інтернет-магазин

04.10.2022 11:10 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Павлоградський регіон) нагадує, що з 01.01.2022 застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) та/або програмного РРО (ПРРО) є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ – ІV групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами.
Водночас частиною другою статті 664 Цивільного кодексу України передбачено, якщо з договору купівлі-продажу не випливає обов’язок продавця доставити товар або передати товар у його місцезнаходження, обов’язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент здачі товару перевізникові або організації зв’язку для доставки покупцеві.
Тобто, якщо споживач (клієнт) замовив товар на вебсайті продавця (Інтернет-магазин), не здійснював передоплату за замовлений товар, а доставка товару здійснюється службою доставки на підставі договору, відповідно до якого товар передається такій службі для доставки покупцю, то у такому випадку РРО та/або ПРРО застосовується службою доставки безпосередньо при отриманні нею коштів як оплати за товар та передачу товару покупцю. Продавець зобов’язаний вкласти у посилку видаткову накладну або інший супровідний документ, який буде свідчити про походження товару.
Разом з цим, за умови надання продавцем, як можливого способу оплати товарів покупцем, виключно реквізитів розрахункового рахунку, відкритого в установі банку, РРО/ПРРО таким продавцем також може не застосовуватись.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - "Нафтогаз" планує розробити одне з найбільших газових родовищ у Чорному морі – ЗМІ
17:00 - Зміна оплати праці суддів зруйнує баланс влад
16:57 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску після зміни місцезнаходження платника
16:55 - В ЄДР внесений запис про припинення підприємницької діяльності ФОПа: зняття з обліку в контролюючому органі
16:53 - Сплатили за ліцензію, подайте Заяву про внесення чергового платежу
16:52 - Через "Дію" подали сто тисяч заяв на компенсацію "автоцивілки"
16:50 - Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності надміру сплачених сум єдиного внеску?
16:49 - Сплата транспортного податку – підтримка економічної стабільності регіонів
16:47 - Сервіс «єЧек» дозволяє покупцям отримувати цифровий фіскальний чек безпосередньо у мобільному застосунку свого банку
16:45 - Податковий розрахунок: граничний термін подання звіту самозайнятими особами за І квартал 2026 року
16:44 - Результати енергетичних переговорів України з партнерами: створять Стратегічний Резерв
16:41 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:32 - Електронний кабінет: подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
16:32 - У 2025 році Henkel забезпечила органічне зростання та підвищила прибутковість завдяки інноваціям і підвищенню ефективності
16:29 - Який порядок округлення показників при заповненні звітів № 1-ВП та № 1-ОП?
16:25 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів з використанням засобів дистанційного зв’язку або через інтернет-магазини!
16:22 - Отримання передоплати в одному податковому періоді, а її повернення покупцю в іншому: визначення доходу ФОПом – платником єдиного податку третьої групи (ставка 5 відсотків)
16:16 - До загального фонду держбюджету з вироблених товарів платники Дніпропетровщини сплатили понад 43,6 млн грн акцизного податку
16:15 - Аудитори розповіли, як реформується митниця
16:10 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 9 тисяч осіб
16:10 - Куба залучить зовнішні інвестиції, щоб урятуватися від кризи – Bloomberg
16:08 - На Дніпропетровщині зросли надходження податку на нерухоме майно: з початку року громади отримали понад 209,7 млн гривень
16:04 - З 2026 року заборонено здійснення охоронної діяльності для платників єдиного податку
16:02 - Дніпропетровщина: урочисте вручення дипломів магістрам Університету митної справи та фінансів
16:01 - Діалог з платниками: податківці Дніпропетровщини продовжують інформаційну роботу в громадах
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.03.2026
15:59 - Послуги без бар’єрів: кожен платник податків має право на комфортний сервіс
15:59 - Кабмін викреслив трансформатори зі списку товарів для пільгового імпорту
15:57 - Леся Карнаух: Майже 36 % податкових надходжень за два місяці року забезпечили підприємства торгівлі та переробної промисловості
15:18 - У громадян московія відібрали чотири земельні ділянки у Києві


Більше новин