ЕС выделит Фонду энергоэффективности 5 млн евро на восстановление домов

04.10.2022 11:00 | Укррудпром

Фонд энергоэффективности получит от ЕС 5 млн. евро на пилотную программу по восстановлению домов — она будет стартовать в октябре. Об этом сообщает пресс-служба Фонда энергоэффективности.

Отмечается, что в середине октября Фонд планирует запустить пилотную грантовую программу, которая предусматривает предоставление ОСМД грантов на безвозмездной и безвозвратной основе в размере 100% стоимости материалов и работ на проведение первоочередных ремонтных работ в домах, поврежденных в результате военных действий.

На реализацию этого пилотного проекта Евросоюз выделил 5 млн. евро.

Первая программа будет реализовываться в четырех областях: Киевской, Житомирской, Сумской и Черниговской.

В Фонде энергоэффективности рассчитывают оказать поддержку не менее 60 домам, в которых создано ОСМД. Максимальный размер гранта составит 6 млн. гривен на один дом.

В Фонде энергоэффективности надеются на увеличение финансирования программы восстановления — для увеличения количества домов — участников программы до 1000 нужно ориентировочно 3 млрд. гривен или 75 млн. евро.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

18:30 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ВІКТОРІЯ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:25 - Біля ключової нафтової артерії світу виявили міну
17:55 - Прокуратура зриває продаж "Ocean Plaza" – голова ФДМУ
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 22 червня
17:25 - Іран ввів нові правила проходу через Ормуз та готується брати гроші з суден – ЗМІ
17:10 - Українські удари по нафтобазах московія зірвали великі контракти – ЗМІ
17:00 - Мінекономіки удосконалює підходи до закупівель послуг з експлуатаційного утримання доріг з урахуванням принципів конкуренції та міжнародної практики
17:00 - "Українська бронетехніка" цього літа відправить на відпочинок 1413 дітей захисників України
16:55 - Зроблено в Україні: Аграрії прифронтових регіонів уперше отримали підвищену компенсацію вартості української техніки
16:30 - Зроблено в Україні: Мінекономіки виплатило понад 240 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за квітневими заявками
16:30 - Чи допоможе краще законодавство зменшити корупцію
16:30 - Акції "Газпрому" обвалилися до рівнів 2008 року після зниження ставки ЦБ московії
16:10 - Посадовцям, які віддали землі під маєтки Медведчука на Закарпатті, вручили підозри
16:00 - Уряд збільшив граничну межу державної підтримки для аграріїв, які використовують меліоровані землі
15:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТАЙЛ МАКС»
15:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛПГ» (Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, Ямпільська ТГ, м. Ямпіль, вул. Дністрянська, 2/2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вулиця Клубна, 2)
15:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Комарівка, вул. Дружби народів, буд. 6)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Королівка, вул. Олександра Кравченка, 107А)
15:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Варшавська, 3-Б)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Довженка Олександра, буд. 9/А)
15:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Сергія Корольова (кол. Гагаріна), буд. 1)
15:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Освіти, 15)
15:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 27)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Фастівська, 10)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Мар'янівка, вулиця Миру, 29)
15:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с-ще Макарів, вул. Шляхетська, 25)
15:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Новосілки, вулиця Кучеренка, 43)
15:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Пашківка, вул. Центральна, 1)
15:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Новосілки, вулиця Центральна, буд. 2)


Більше новин