ОГТСУ провів діагностику більше тисячі кілометрів магістральних газопроводів

03.10.2022 20:25 | Оператор ГТС України

Співробітники Оператора ГТСУ України (ОГТСУ) попри усі складнощі воєнного часу та щоденну небезпеку провели обстеження понад тисячі кілометрів лінійної частини магістральних газопроводів (ЛЧ МГ) у 2022 році. Внутрішньотрубна діагностика проводиться спільно з компанією ROSEN Europe B.V, світовим лідером у цій сфері.

Забезпечення безперервного транспортування життєво необхідного ресурсу українським та європейським споживачам – пріоритет роботи ОГТСУ. Саме тому, незважаючи на збройну агресію рф, компанія продовжує виконувати роботи з внутрішньо-трубної діагностики.

За 9 місяців поточного року успішно проведено діагностику ЛЧ МГ:

DN 1400 – 797,80 км; DN 1000 – 360,53 км.

Обстеження проводиться за європейськими стандартами декількома методами, що дозволяє детально дослідити реальний стан газопроводів.

«Надійна ГТС – це питання енергетичної безпеки держави. Тому команда ОГТСУ навіть під час бойових дій продовжує проводити великий обсяг робіт, аби підтримувати її в належному стані. Своєчасне виявлення та усунення дефектів знижує ризики аварійних ситуацій, тому ми застосовуємо найефективніший сучасний метод контролю стану металу і зварних з’єднань тисяч кілометрів магістральних трубопроводів. Ця робота надзвичайно важлива, адже попереду проходження опалювального сезону», – зазначив Юрій Зябченко, головний інженер ОГТСУ.

За результатами вже отриманих звітів фахівці визначили ділянки, які вимагають підвищеної уваги та проведення ремонтних робіт, що забезпечить надійність газотранспортної системи.

Крім того, у серпні 2022 року компанія ROSEN Europe B.V. провела навчання персоналу ОГТСУ щодо роботи з програмним забезпеченням «ROSOFT», яке призначене для опрацювання звітів після діагностики. Наші колеги отримали кваліфікаційні сертифікати і зможуть у стислі терміни опрацьовувати результати діагностики кожного сантиметру української ГТС.

До кінця 2022 року ОГТСУ планує обстежити понад 2 тисячі кілометрів лінійної частини магістральних газопроводів.

Запис ОГТСУ провів діагностику більше тисячі кілометрів магістральних газопроводів спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи
16:00 - НБУ оцінив збитки від зупинки морського експорту в мільярди доларів
15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
15:02 - Фінансова звітність, корпоративні облігації та розвиток ринку: ключові питання засідання Комісії
15:00 - International Reserves Amount to USD 51.2 Billion in July
15:00 - Міжнародні резерви становили 51,2 млрд дол. США за підсумками липня
14:57 - ДПС: кількість зупинених податкових накладних скоротилася у 5 разів
14:40 - Черговий маркетплейс відмовився відшкодовувати росіянам збитки, якщо його атакують дрони
14:25 - Фіктивні закупівлі пального на мільйони гривень: оптову компанію змусили доплатити податки


Більше новин