“Укрзализныця” в сентябре перевезла 1,49 млн тонн железной руды

03.10.2022 18:00 | Укррудпром

АО “Укрзалізниця” в сентябре 2022 года сократило перевозку железной и марганцевой руды на 21,2% по сравнению с предыдущим месяцем — до 1,49 млн т. Об этом сообщил Валерий Ткачев, заместитель директора департамента коммерческой работы УЗ на странице Facebook.

В целом за сентябрь 2022 года железнодорожный оператор перевез 11,68 млн т грузов, что на 8,4% больше, чем в предыдущем месяце. “Это новый рекорд месячного объема перевозки грузов по железной дороге во время войны”, — отмечает Валерий Ткачев.

Объемы железнодорожных перевозок других грузов по итогам сентября 2022-го были такими:

зерновые — 3,4 млн т (+63,2% м./м.); уголь — 2,19 млн т (+1,6%); минстройматериалы — 1,87 млн т (-9,3%).

Экспортные перевозки по железной дороге в сентябре 2022-го составили 5,2 млн т, или 44,5% от общего показателя за месяц.

Напомним, в августе 2022 года “Укрзалізниця” увеличила перевозку грузов на 4,5% по сравнению с июлем — до 10,787 млн т.

Экспортные перевозки руды в августе 2022 года сократились на 10,7% по сравнению с предыдущим месяцем — до 1,4 млн т, а черных металлов — на 11% м./м. — до 275 тыс. т.

По итогам 2021 года УЗ сократила перевозки железной руды и марганцевой руды на 2,7% по сравнению с 2020 годом — до 77,6 млн т. Железнодорожные отгрузки готовой металлопродукции за год выросли на 5,9% г./г. — до 21,7 млн т.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ризики –
Щоденні випробування
Для інвесторів

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст


Більше новин