Військові облігації тепер можна придбати у кілька кліків в Дії: інвестуйте у пришвидшення перемоги України

03.10.2022 14:25 | Fin.Org.UA

Відсьогодні кожен громадянин України може придбати державні військові облігації у застосунку Дія. Це ваша інвестиція у поразку росії, її неминучий крах та розпад.

Військові облігації — це, в першу чергу, інструмент підтримки державного бюджету та Збройних Сил України в період військового стану. Україна почала випускати ринкові військові облігації 1-го березня і з цього часу  від їх розміщення до державного бюджету було залучено понад 131 мільярд гривень. 

В застосунку Дія у вас є можливість купити дисконтні військові облігації зі строком погашення менше року, що продаються за ціною нижче номіналу, та купонні облігації зі строком погашення більше року та передбаченими купонними платежами. Номінальна вартість однієї військової облігації – 1000 гривень. Відтепер їх можна придбати у декілька кліків у додатку Дія.  

Для цього:

  • Оновіть застосунок до останньої версії;

  • У Послугах знайдіть Військові облігації;

  • Оберіть тип облігацій за назвою українських міст чи територій;

  • Оберіть банк чи брокера, у якого хочете купити облігації;

  • Вкажіть кількість облігацій;

  • Введіть контактні дані і оберіть картку єПідтримки, на яку отримаєте виплати через деякий час;

  • Перевірте та відправте запит до обраного партнера; 

  • Підпишіть документи на відкриття рахунку в цінних паперах і оплатіть облігації;

  • Очікуйте на сповіщення від Дії. Зарахування на рахунок в цінних паперах відбувається протягом трьох робочих днів.

Кошти від розміщення військових облігацій спрямовуються на фінансування потреб ЗСУ та підтримку економіки України у воєнний час. Інвестори допомагають забезпечувати українську армію найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами, а також підтримують забезпечення нагальних потреб та життєдіяльність економіки: виплату зарплат, пенсій та соціальних виплат.

Військові облігації – це ваш внесок у перемогу України. Підтримайте Збройні Сили України та державу інвестиціями. 

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством фінансів України, Національною Комісією з цінних паперів та фондового ринку та Національним Банком України.

Дізнавайтесь більше про державні військові облігації на офіційному веб-сайті.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, Italy,
Debt woes weigh on the markets,
Europeans hold breath.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 19 лютого: НБУ закрив два банки, нові хакерські атаки
20:56 - Голова фінрозвідки на тлі "Мідаса" й інших скандалів проводив час у закордонних відрядженнях – ЗМІ
20:26 - У справі ексголови Фонду держмайна нові підозрювані: допомогли відмити 300 мільйонів
19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель


Більше новин