В сентябре продажи новых автомобилей выросли на 16%

03.10.2022 13:30 | Укррудпром

В сентябре на рынке новых легковых автомобилей было зарегистрировано 3,4 тыс. продаж, что на 16% больше, чем месяцем ранее. В то же время результат в 2,8 раза меньше по сравнению с сентябрем 2021 года. Об этом сообщает ассоциация “Укравтопром”.

Отмечается, что лидерство на рынке продолжает удерживать Toyota. За месяц в Украине было зарегистрировано 673 новых автомобилей этой японской марки. В то же время по сравнению с августом текущего года спрос на новые “Тойоты” уменьшился на 10%, а по отношению к сентябрю 2021 года — почти в 2,3 раза.

Второй результат у Skoda — 312 авто, что на 94% больше августовского показателя марки и на 20% меньше, чем в сентябре прошлого года. Третьей по популярности стала Hyundai — 265 регистраций, что на 54% больше, чем в прошлом месяце, но меньше на 38%, чем в прошлом году. В топ-5 также вошли Mitsubishi — 261 автомобиль (+123%, -41%) и BMW — 250 регистраций (+27%, -1%).

Самым популярным автомобилем сентября стал Toyota RAV-4. Этот кроссовер за месяц выбрали 305 покупателей.

В целом с января по сентябрь 2022 украинцы приобрели и поставили на учет 27,8 тыс. новых легковых автомобилей, что на 63% меньше, чем за аналогичный период прошлого года.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 10 серпня: московія прагне зірвати український експорт
19:40 - Компанія з Відня постачала комплектуючі для російської армії
19:19 - У липні видобуток нафти в ОПЕК зростав завдяки країнам Перської затоки
19:05 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про застосування до АТ "МІБ" письмового застереження за порушення у сфері фінмоніторингу
18:50 - У Тобольську БпЛА атакували найбільший нафтохімічний комплекс московія – російські ЗМІ
18:18 - Intel планує продаж акцій на 15 мільярдів доларів
18:12 - ПриватБанк першим на ринку анонсував сервіс підписок: які вигоди отримають клієнти
17:50 - У податківця можуть відібрати "мамине" авто за 2,2 мільйона гривень
17:28 - У Чернівцях заборонили прокат електросамокатів: яка причина
17:16 - Російські Геленджик та Новоросійськ залишились без світла через загрозу дронів
17:15 - У Севастополі знову продаватимуть паливо лише за QR-кодами
16:53 - Мільярдні збитки: генпрокурор розповів про масштаби оборонної корупції
16:37 - У ДТП загинула топ-менеджерка мережі магазинів Eva
16:10 - Україна вперше змінила прогноз експорту зерна через блокаду портів: наскільки він впав
16:00 - "Не можна сидіти" і "мінус 500 грн за запізнення". Коли вимоги роботодавців порушують права людини
15:44 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
15:44 - У Мінрозвитку оцінили готовність житла та інфраструктури до зими
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.08.2026
15:15 - Укрпошта почала торгувати електронікою
15:05 - Держстат: інфляція у липні зросла до 0,3%, у річному вимірі – 7,7%
14:30 - Що буде з 372 мільйони криптоактивів, які передані АРМА?
14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва
13:51 - Звернення громадян: податківці Дніпропетровщини з початку року отримали від платників 773 заяви
13:47 - Волонтери можуть отримати витяг з реєстру в електронному вигляді
13:45 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:44 - Щодо отримання фізичною особою, яка перебуває за кордоном, документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО
13:42 - Щодо подання скарги в електронній формі засобами електронного зв’язку на ППР
13:40 - За яким кодом класифікації доходів бюджету роботодавець сплачує ПДФО з нарахованої та виплаченої працівнику допомоги у зв’язку з лікарняним?
13:39 - Громадянин України втратив паспорт з позначкою «відмова»: алгоритм дій платника щодо отримання PHOKПП у разі зміни своїх релігійних переконань


Більше новин