ЕС предлагает исключить услуги лоцманов из санкций против россии

03.10.2022 12:35 | Укррудпром

В ЕС предложили исключить услуги лоцманов для судов с российской нефтью из санкций, направленных на ограничение нефтяного экспорта россии. Об этом пишет Bloomberg со ссылкой на источники.

По словам собеседника, послабление позволит владельцам судов нанимать лоцманов для прохождения сложных и узких мест, оно обсуждается для повышения безопасности в море.

Евросоюз в начале июня согласовал эмбарго на импорт российской нефти и ограничение ее морских перевозок, в частности, запрет на страхование судов. Санкции вступят в силу в декабре.

Согласно текущим санкциям, услуги лоцманов включаются в оказание технической поддержки, необходимой для транспортировки нефти, и таким образом попадают под ограничения.

Услуги лоцманов необходимы, в частности, в датских проливах, через которые проходят все грузы из портона россии на Балтийском море, отмечает Bloomberg. За последние два года через датские воды прошло около 2 млрд баррелей нефти, подсчитало агентство.

“Новое предложение является частью восьмого пакета санкций Европейской комиссии, который был обнародован на прошлой неделе в ответ на действия россии по поводу аннексии четырех оккупированных территорий в Украине. Последний проект ограничительных мер обсудят послы ЕС в Брюсселе в понедельник”, — пишет Bloomberg.

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

11:04 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
11:03 - Чи переноситься граничний строк сплати податків і зборів, якщо останній день строку сплати припадає на вихідний або святковий день?
11:02 - У разі надання в оренду частини приміщень суб’єкт господарювання – власник нерухомого майна подає Заяву за ф. № 20-ОПП
11:01 - Терміни та порядок розгляду адвокатських запитів у контролюючих органах
10:59 - Як здійснюється зарахування коштів на єдиний рахунок та їх перерахування з єдиного рахунку?
10:58 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:57 - У якому розмірі встановлюються ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:56 - Який номер та символи фіскального чека, виданого РРО, необхідно вводити для пошуку в Реєстрі «Пошук фіскального чека»?
10:55 - За якою формою платники ПДФО подають заяву про відмову від застосування ПСП?
10:53 - Оподаткування ПДФО доходів, отриманих від продажу рухомого/нерухомого майна або у вигляді спадщини (подарунку): як визначається резидентський статус фізичної особи
10:51 - Чи оподатковується ПДФО сума коштів, яка виплачується ЮО – боржником згідно договору про відступлення права вимоги на користь ФО – нового кредитора?
10:49 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів та сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
10:47 - До уваги первинних водокористувачів!
10:46 - Платнику ПДФО згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін виплачуються аліменти: відображення у додатку 4ДФ до Розрахунку
10:45 - Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: особливості заповнення платниками, які планують здійснювати ЗЕД
10:43 - Рентна плата: за користування радіочастотами до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло 563,0 тис. гривень
10:42 - Рентна плата за користування надрами: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 39,4%
10:41 - ФОПи Дніпропетровщини спрямували до бюджетів громад майже 2,7 млрд грн єдиного податку
10:40 - «Зелений коридор» та податковий супровід: ДПС запровадила нові стандарти обслуговування ветеранів
10:36 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
10:34 - Разом зміцнюємо економіку Дніпропетровщини: податкова служба підтримує ветеранське підприємництво
10:33 - Покровський Центр обслуговування платників Синельниківської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області тимчасово призупинив свою роботу
10:33 - Telegram оскаржує розпорядження уряду Індії про тимчасове блокування
10:31 - ПДФО: платники наповнили бюджет на 282,2 млрд грн
10:31 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
10:30 - Податкова знижка за благодійність: як повернути частину сплачених податків
10:29 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
10:27 - «Зелений коридор» та податковий супровід: ДПС запровадила нові стандарти обслуговування ветеранів
10:11 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
10:00 - Нафта впала нижче 76 доларів за барель


Більше новин