В Турции спустили на воду корвет, который станет новым флагманом украинского флота

03.10.2022 11:40 | Укррудпром

В Турции спустили на воду новый украинский противолодочный корвет ”Гетман Иван Мазепа” типа Ada, который станет новым флагманом украинского флота.

Корвет будет адаптирован ко всем существующим типам противокорабельных ракет. Планируется, что его примут в состав ВМФ Украины в 2024 году.

Он должен заменить флагман украинского военного флота “Гетмана Сагайдачного”,  который был затоплен в Николаеве сразу же после вторжения россии.

До этого старый фрегат стоял на ремонте в Николаеве и был небоеспособным.

Согласно контракту, Турции должна построить первый корабль на своих мощностях до состояния 80% готовности, а затем корвет должен быть дооснащен в Украине. Второй (и последующие корабли) должен был строиться уже на мощностях завода “Океан” в Украине с привлечением турецких специалистов. Таким образом, должна была состояться постепенная передача технологий.

В сентябре 2021 года первый корвет для ВМС Украины был заложен, а уже в конце декабря на судостроительном предприятии в Турции начали собирать его корпус. В январе 2022 года сообщалось о 30% готовности первого корабля.

Планировалось, что к концу 2022 года корвет доставят в Украину, а уже в 2023 году будут заложены два новых корабля, но было принято решение полностью достроить корабль на мощностях в Турции, а судьба второго (и последующих) кораблей — пока неизвестна.

Додати коментар

Користувач:
email:





Метушня в банку
Гроші пливуть як ріки
Доходи ллються

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?
11:18 - Порядок отримання довідки про відсутність заборгованості
11:17 - ПРРО – комфортне програмне рішення від ДПС
11:14 - Майже 473,0 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників
11:13 - Податок на прибуток: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 408,8 млн гривень
11:12 - Надходження акцизного податку з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до бюджету зросли на 69 відсотків
11:11 - Дніпропетровщина: фактична перевірка суб’єкта господарювання, який здійснює торгівлю будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
11:10 - На Дніпропетровщині тривають заходи щодо боротьби з нелегальним обігом пального
11:08 - еАкциз: бізнес уже може протестувати систему до її обов’язкового запуску
11:07 - «Податок на Google»: понад 8,9 млрд грн ПДВ за І півріччя
11:00 - Анатолій Куцевол обговорив зі спецуповноваженою Президента Франції пріоритетні інвестиційні проєкти в енергетичній сфері
10:45 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у 4 областях
10:15 - Іран заявив про вибухи на двох нафтових танкерах в Ормузькій протоці
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 20 липня
09:40 - Нафта відреагувала на розширення ударів США та Ірану
09:05 - Вранці окупанти вдарили ракетою по Одесі: постраждала інфраструктура
08:30 - Коли лусне бульбашка
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.07.2026
06:00 - Нафтова наддержава стала в чергу по бензин до Індії. Чи допоможе це московія?
18:00 - У ChatGPT стався збій


Більше новин