Страховий ринок Польщі у першому півріччі 2022 року досяг 7,6 млрд євро

30.09.2022 14:00 | forinsurer.com ... все о страховании

Згідно даних Польської страхової палати (PIU), страховий ринок Польщі закінчив перше півріччя 2022 року з обсягом премій трохи нижчим за рівень першого півріччя 2021 року (-0,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року). Таким чином премії досягли 7,57 млрд євро. Стагнаційний стан ринку визначав виключно сегмент страхування життя, що знизився на 8,3%, пише XPRIMM.

Продуктова інтервенція на польському ринку з початку 2022 року сильно вплинула на продажі unit-linked продуктів і стала основною причиною зниження премій для цього напрямку бізнесу на понад 32%. Загалом премії зі страхування життя досяг 2,23 мільярда євро, тоді як вага сегменту в ринковому портфелі знизилася з 32% до 29,5% у червні 2022 року.

Премії нонлайф страхування зросли на 3,14% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 5,33 млрд євро. У той час як деякі страховики спостерігали негативну тенденцію, як-от страхування від нещасних випадків, хвороби або ОСЦПВ, страхування майна показало збільшення премій майже на 12%.

Що стосується виплачених відшкодувань, виплати зі страхування життя зросли на 7,1%. Найбільше зростання виплат стосувалося страхування інвестицій та заощаджень і склало понад 24,7% (у місцевій валюті). Що стосується ризикового страхування, то найбільша частина збитків припадає на моторні ризики. Проте найбільше зростання зафіксовано за лініями майнового страхування (+57%).

Через пожежі та інші стихії страховики виплатили близько 273 млн євро в першому півріччі 2022 року, що на 60,8% більше, ніж роком раніше.

Польські страховики за перше півріччя 2022 року отримали 491 млн євро чистого прибутку, тобто на 16% менше. Страховики сплатили до державного бюджету 124,14 млн євро податку на прибуток.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

10:05 - Іран готовий відкрити Ормуз, але виставив умову США
09:30 - Нафта відреагувала на глухий кут у переговорах США та Ірану
09:00 - Ворог вкотре атакував порти Великої Одеси: пошкоджено енергоооб'єкт та торговельне судно
08:30 - Як вивести з тіні ринок оренди
08:00 - Довічно ризиковий клієнт: політики та топчиновники проти прискіпливих банківських перевірок
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - На Чорнобильській АЕС відбулися пам’ятні заходи та Міжнародна конференція до 40-х роковин катастрофи
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві
14:10 - Україні потрібні 5,4 мільярда євро, аби підготуватись до зими – Шмигаль
14:00 - Денис Шмигаль: партнери додатково спрямують 100 млн євро для підготовки України до зими через Фонд підтримки енергетики
13:11 - Партнери України виділять 100 мільйонів євро на підготовку України до зими
12:20 - Денис Шмигаль: Міненерго й МАГАТЕ співпрацюватимуть у відбудові та розвитку ядерної енергетики України
12:01 - Суд не відібрав у компанії 6 мільйонів пайової участі за нову багатоповерхівку у центрі Києві
11:04 - У березні Трамп придбав облігацій на більше 51 мільйона доларів
10:00 - Ворог атакував об’єкт інфраструктури на Житомирщині
09:00 - Одеса, яка відновлюється: чому місто на морі стає новим центром wellness-культури
08:30 - 26 квітня 2026 року - 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом


Більше новин