Збитки страховиків від урагану «Фіона» в Атлантичній Канаді становитимуть $300-700 млн

30.09.2022 12:00 | forinsurer.com ... все о страховании

Ураган «Фіона» спричинив загибель людей, значні матеріальні збитки, скасування авіарейсів і втрату електроенергії для сотень тисяч будинків по всій Атлантичній Канаді, і, згідно зі звітом DBRS Morningstar, шторм спричинить рекордні страхові збитки в Ньюфаундленді та Лабрадорі, Нью-Брансвік, Нова Шотландія та острові Принца Едуарда.

Ураган «Фіона», швидше за все, стане однією з найбільших катастроф в історії Атлантичної Канади. Початкові оцінки DBRS показують, що застраховані збитки становитимуть від 300 до 700 мільйонів доларів.

Хоча це буде значним, воно буде недостатньо великим, щоб вплинути на фінансову міцність великих диверсифікованих страхових груп, які є провідними учасниками ринку страхування майна в Канаді.

DBRS Morningstar заявляє, що застраховані збитки повинні відповідати іншим нещодавнім сильним погодним подіям по всій Канаді, які були врегульованими для галузі.

Найбільші втрати від катастроф у канадській індустрії майна були за межами Атлантичної Канади, що відображає відсутність у регіоні великих населених пунктів, нижчу вартість нерухомості та відносно стабільні погодні умови.

У сукупності чотири провінції представляють 5,9% канадського ринку страхування майна за преміями (1,8 мільярда доларів США у 2021 році).

Крім того, страхові премії майна становлять приблизно 37% від 4,8 мільярдів доларів страхових премій P&C в Атлантичній Канаді, причому шторм також постраждав від страхування автомобілів і комерційного транспорту, хоча й меншою мірою.

На думку DBRS Morningstar, ураган матиме негативні наслідки для доходів більшості канадських страховиків, але лише незначний вплив на рівень платоспроможності.

Однак, незважаючи на те, що урагану «Фіона» явно недостатньо, щоб зробити припущення про те, що зміна клімату погіршує вразливість Атлантичної Канади до великих штормів, страховики, ймовірно, у майбутньому будуть більш обережними при моделюванні ризику катастрофи в цьому регіоні. Зрештою, це може змусити ці компанії переглянути ціни на свої продукти та перестрахове покриття.

Тим часом ураган «Фіона» також завдав шкоди інфраструктурі в Пуерто-Ріко та Домініканській Республіці, коли шторм обрушився на сушу 18 вересня.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 12 серпня: Київ готується евакуйовувати людей взимку
19:50 - Rozetka скорочує людей після удару росіян по найбільшому складу
19:15 - Суд виніс вирок корумпованим посадовцям Павлоградського хімзаводу
19:08 - Inzhur та Vyriy запускають інвестиції у мілтек від 1000 грн
18:34 - Молдова спростила логістику для українців, які їдуть до аеропорту Кишинева
18:29 - Обсяги кредитових та дебетових переказів зросли в першому півріччі 2026 року
18:00 - Розкрадання на ремонті доріг: судитимуть ексголову Дніпропетровської ОДА
18:00 - ОАЕ таємно перевозять іракську нафту через Ормузьку протоку
17:20 - У "Інтерпайп" розповіли про наслідки блокування портів для компанії
17:08 - САП завершила слідство у справі Молчанової та Юри Єнакієвського
16:38 - Через удари на півдні збільшується "паливне навантаження" на кордони – експерт
16:30 - Блокада портів відбилася на цифрах: наскільки впав експорт зерна в серпні
16:24 - У Новоросійську зупинили роботу вже два найбільші зернових термінали московія
16:00 - Рада планує звільнити від мит та податків імпорт товарів для війська
15:35 - Росію накрила нова хвиля паливної кризи – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
15:08 - Колонка Андрія Пишного "Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно"
15:00 - Ще одну екстопменеджерку "Оператора ГТС" оголосили в розшук
14:56 - Молдова надає Україні знижку на транзит вантажів залізницею
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ


Більше новин