Співробітники ОГТСУ поповнили столичний банк крові на 17 літрів 

27.09.2022 22:50 | Оператор ГТС України

ОГТСУ продовжує підтримувати традицію донорства – сьогодні це може врятувати життя наших захисників та прискорити їхнє одужання. 27 вересня бригада Київської обласної клінічної лікарні завітала в головний офіс ОГТСУ, щоб провести забори крові 37 добровольцям. Наші колеги поповнили київський банк крові на 17 літрів.  

Людмила Гудима, провідний інженер відділу інформаційних технологій вже вдруге долучилася до акції: «Я здаю кров, бо це реальна можливість допомогти, поділитися частиною себе, аби врятувати чиєсь життя. Це дуже надихає. Сама процедура зовсім не страшна, тож, хто ще не зважився, приєднуйтеся!», – закликає жінка. 

Донорство крові – благородна та корисна справа, що завжди проводиться під контролем лікарів, і є цілком безпечною для здоров’я. Навіть більше – здача крові оздоровлює самого донора!  Доведено, що це  нормалізує кровообіг, покращує імунну систему тощо. 

На сьогоднішній день в закладах охорони здоров’я є необхідні запаси донорської крові та її компонентів, однак через складну ситуацію на фронті важливо їх поповнювати. 

В ОГТСУ працюють небайдужі люди, тому тут завжди були сильні традиції донорства та волонтерства. Співробітники компанії в усіх регіонах регулярно здають кров для потреб ЗСУ та важкохворих людей, які її потребують.  

Нагадаємо, що донорство крові — це добровільне бажання кожної здорової людини віком від 18 до 70 років здати 450 мл власної крові. Кров та компоненти використовується для переливання реципієнтам – тим, хто цього потребує через поранення на війні, захворювання, або операції.  

Запис Співробітники ОГТСУ поповнили столичний банк крові на 17 літрів  спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

18:22 - Таємниці Мошногір’я: легенди та маловідомі факти про регіон
18:00 - У Бразилії хакер зламав систему оповіщення громадян
17:35 - Суд зобов'язав фірму заплатити збитки за неякісний ремонт мосту на Дніпропетровщині
17:05 - За тиждень Нацбанк продав 1,4 мільярда доларів
16:14 - Суд зобов'язав московія заплатити українській агрокомпанії 1,2 мільярда
15:31 - В Албанії десятки тисяч протестували через курорт пов’язаний з Кушнером
14:35 - Щотижневий дайджест
14:32 - московіяни зруйнували заправку WOG у Запоріжжі
13:35 - Швейцарці, найімовірніше, проголосують за рішення, що збереже санкції проти московія
12:25 - Крим частково залишився без світла
11:35 - Танкери проходять Ормузьку протоку попри заяви Ірану про блокування
10:30 - У Криму заборонили продаж бензину усім, крім окупаційної влади
10:00 - У Сумах після атак ворога пошкоджено пошту та АЗС
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:33 - 20-й блекаут: через російські атаки ЗАЕС знову втратила зовнішнє електропостачання
18:00 - Ірак доручив родовищам збільшити видобуток нафти після угоди між США та Іраном
17:04 - Співзасновник розробника ігор Ubisoft загинув у авіакатастрофі
16:30 - Іран знову закрив Ормузьку протоку
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
16:01 - ЄС наполягатиме на неросійських поставках газу у майбутніх угодах з Туреччиною
14:57 - У Тверській області московія обмежили продаж бензину
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною
14:00 - Угода з Іраном може збагатити структуру, яку США вважають терористичною


Більше новин