Співробітники ОГТСУ поповнили столичний банк крові на 17 літрів 

27.09.2022 22:50 | Оператор ГТС України

ОГТСУ продовжує підтримувати традицію донорства – сьогодні це може врятувати життя наших захисників та прискорити їхнє одужання. 27 вересня бригада Київської обласної клінічної лікарні завітала в головний офіс ОГТСУ, щоб провести забори крові 37 добровольцям. Наші колеги поповнили київський банк крові на 17 літрів.  

Людмила Гудима, провідний інженер відділу інформаційних технологій вже вдруге долучилася до акції: «Я здаю кров, бо це реальна можливість допомогти, поділитися частиною себе, аби врятувати чиєсь життя. Це дуже надихає. Сама процедура зовсім не страшна, тож, хто ще не зважився, приєднуйтеся!», – закликає жінка. 

Донорство крові – благородна та корисна справа, що завжди проводиться під контролем лікарів, і є цілком безпечною для здоров’я. Навіть більше – здача крові оздоровлює самого донора!  Доведено, що це  нормалізує кровообіг, покращує імунну систему тощо. 

На сьогоднішній день в закладах охорони здоров’я є необхідні запаси донорської крові та її компонентів, однак через складну ситуацію на фронті важливо їх поповнювати. 

В ОГТСУ працюють небайдужі люди, тому тут завжди були сильні традиції донорства та волонтерства. Співробітники компанії в усіх регіонах регулярно здають кров для потреб ЗСУ та важкохворих людей, які її потребують.  

Нагадаємо, що донорство крові — це добровільне бажання кожної здорової людини віком від 18 до 70 років здати 450 мл власної крові. Кров та компоненти використовується для переливання реципієнтам – тим, хто цього потребує через поранення на війні, захворювання, або операції.  

Запис Співробітники ОГТСУ поповнили столичний банк крові на 17 літрів  спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market
Where savers meet investors
Long-term funds are raised

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року
18:40 - Компанії-зомбі та безробіття: в економіці Китаю не все так добре – FT
18:37 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 17 січня 2026 року
18:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 14 січня 2026 року
18:30 - Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України
18:15 - Кличко поінформував, скільки ще будинків в Києві залишаються без опалення
18:04 - Типовий проект модульної теплиці
17:59 - Контроль за реалізацією проекту будівництва модульної теплиці
17:58 - Роз’яснення щодо деяких питань реалізації проектів щодо грантів в частині розвитку тепличного господарства
17:50 - Умови надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства
17:50 - 24 січня по всій Україні діятимуть графіки відключення світла
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 26 січня
17:40 - У Сакартвело розгорівся скандал через ймовірний реекспорт російського пального
17:30 - Запрошуємо на безкоштовний онлайн-семінар щодо впровадження вимог ЄС з благополуччя овець і кіз
17:29 - Як подати заяву для отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства


Більше новин