Владелец сети автозаправочных станций “ОККО” получил 3 млрд гривен прибыли за полгода

27.09.2022 18:45 | Укррудпром

Сеть автозаправочных станций “ОККО” Виталия Антонова получила по итогам первого полугодия 2022 года чистую прибыль на сумму 3 млрд грн, что на 20% больше, чем за весь прошлый год и в 2,5 раза больше, чем за аналогичный период прошлого года. Как сообщили в самой компании, выручка “ОККО” за указанный период выросла на 64% — до 32,8 млрд грн, сообщает Forbes Украина.

Издание отмечает, что сеть Amic за тот же период получила 1 млрд грн убытка против 390 млн грн прибыли за шесть месяцев прошлого года. Выручка Amic в первом полугодии 2022 года упала на 24% — до 3,6 млрд. грн.

По словам аналитика консалтинговой компании “НефтеРынок” Александра Сиренко, в условиях ажиотажного спроса на оптовом рынке после начала полномасштабной войны сети ОККО и WOG могли продавать топливо с рекордной наценкой. Тогда стоимость дизеля на границе была 40 грн/л, а в опте, где госрегулирование бездействовало, цены превышали 65 грн/л.

В то же время эксперт отмечает, что сейчас рынок насытился, а наценка упала почти до довоенного уровня.

Как сообщалось, АО “Концерн Галнафтогаз” (владеет сетью АЗС под брендом “ОККО”) в 2021 году получило 2,7 млрд грн чистой прибыли.

В 2020 году “Галнефтегаз” увеличил чистую прибыль на 54,4% (на 513,81 млн грн) по сравнению с 2019 годом — до 1,46 млрд грн.

“Концерн Галнефтегаз” управляет одной из крупнейших автозаправочных сетей в Украине. В его состав входит более 400 АЗК, большинство — под брендом “ОККО”. Мажоритарным акционером компании является Виталий Антонов, среди миноритарных акционеров Европейский банк реконструкции и развития.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:30 - Як держава змінила правила для когенерації посеред гри
13:15 - Уряд захистив права на технології, які закуповує держава
13:10 - НБУ ухвалив рішення про ліквідацію АТ "Мотор-Банк"
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:16 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
12:15 - Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2 %
12:14 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку зросли майже на 38 відсотків
12:12 - Місцеві бюджети: у першому кварталі 2026 року надходження зросли майже на 15 %
12:11 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників частини чистого прибутку отримали майже 3,1 млн гривень
12:10 - Електронний кабінет:режим «Бланки звітності» надає можливість перегляду та вивантаження файлів електронних документів звітності
12:09 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи, які визначають МПЗ!
12:07 - Дніпропетровщина: за видобування залізних руд платники рентної плати поповнили місцеві бюджети на понад 486,0 млн гривень
12:06 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від сільськогосподарських товаровиробників надійшло майже 175,7 млн грн єдиного податку
12:04 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
12:02 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
12:01 - Військовий збір зріс на понад чверть: до бюджету надійшло 43,5 млрд грн за квартал
12:00 - Уряд пришвидчує впровадження оборонних інновацій


Більше новин