Хозсуд Киева восстановил Геннадию Боголюбову срок подачи доказательств по делу Приватбанка

27.09.2022 14:10 | Укррудпром

 Хозяйственный суд Киева без вызова сторон возобновил эксвладельцу ПриватБанка Геннадию Боголюбову срок для предоставления доказательств по делу о признании недействительными договоров купли-продажи акций финучреждения (bail-in).

Как передаёт Економічна правда, об этом сообщила пресс-служба банка.

В финучреждении отметили, что срок предоставления таких доказательств истек 2 года назад.

“Процесуальный закон требует от Истца предоставить все имеющиеся у него доказательства вместе с исковым заявлением, а в случае невозможности — указать причины и привести доказательства осуществления всех зависимых от лица действий для получения указанного доказательства”, — пояснили в банке.

В свою очередь, Боголюбов в качестве оснований для возобновления процессуального срока сослался на введение в Украине в феврале 2022 года военного положения и на карантин.

Кроме того, суд отказал в удовлетворении ходатайства ПриватБанка с просьбой оставить иск без рассмотрения, по мнению банка, из-за манипуляции системой автораспределения.

Банк подчеркнул, что указанный иск противоречит закону “О системе гарантирования вкладов физлиц”, которым запрещается требовать акции от инвестора, которым является государство.

Верховный Суд отказал Приватбанку в удовлетворении требований по кассации и лишил банк права собственности на гостиницу “Мир” в Киеве в пользу связанных с эксвладельцем банка Боголюбовым компаний.

Хозяйственный суд города Киева в очередной раз перенес рассмотрение дела по иску Геннадия Боголюбова к ПриватБанку, в котором эксакционер и партнер Игоря Коломойского пытается вернуть себе акции банка, истребовав их от государства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
14:40 - Великі мережі АЗС знову підвищили ціни на дизель
14:25 - Мінвідновлення оновило статистику ударів московія по судноплавству
14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
14:00 - Уряд змінив порядок переоформлення відстрочки від мобілізації
13:40 - Частина Дунаю може стати несудноплавною через посуху в Європі
13:27 - У "Дії" у бета-тесті можна буде оформити дитячі виплати
13:18 - Уряд пообіцяв аграріям доступні кредити під заставу зерна
13:02 - Семенюк: регулювання ринку віртуальних активів має захистити інвестора, а не стримувати розвиток бізнесу
13:00 - Трамп почав продавати інсайди за $100 000 на місяць у своїй соцмережі
13:00 - Чому питання "СЕС чи УЗЕ?" для бізнесу вже втрачає сенс
12:58 - У Раді зареєстрували законопроєкт про оподаткування імпортних посилок до 150 євро
12:30 - Чому ринок не має втрачати пам’ять
12:29 - У липні до держбюджету спрямували рекордну суму митних платежів
12:25 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у липні
12:22 - Щомісячні опитування підприємств України, липень 2026 року
12:22 - Monthly Business Outlook Survey, July 2026
12:20 - Неякісне вугілля для лікарень та шкіл: учасникам оборудки вручили підозри
12:17 - До уваги платників!
12:15 - Зміна відомостей про об’єкт оподаткування: заповнення Заяви за ф. № 20-ОПП
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:14 - Виробники та імпортери сигарет зобов’язані застосовувати коефіцієнт 1,1 до мінімального акцизного податкового зобов’язання
12:09 - Платники податку на прибуток зазначають інформацію про надання безоплатної допомоги неприбутковим організаціям та для потреб забезпечення оборони у додатку БД до декларації


Більше новин