Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 18:00 17.08.2022 щодо російського вторгнення

17.08.2022 20:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Слава Україні! Триває сто сімдесят п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка залишилась без суттєвих змін.
На останньому ворог проводить вдосконалення фортифікаційного обладнання позицій.
Здійснив артилерійські обстріли біля Чернівського, Павлівки та Гудового Сумської області. На Харківському напрямку ворог із танків, ствольної та реактивної артилерії здійснив обстріли районів населених пунктів Харків, Нова Миколаївка, Дементіївка, Коробочкине, Печеніги, Руські Тишки, Одноробівка, Леб’яже, Нове, Світличне, Соснівка та Рубіжне. Противник спробував прорвати оборону наших військ у напрямках населених пунктів Леб’яже та Базаліївка, успіху не мав, відійшов. На Слов’янському напрямку підрозділи противника вогнем ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню намагалися завдати ураження нашим підрозділам та зруйнувати об’єкти цивільної інфраструктури в районах Бражківки, Дібрівного, Мазанівки, Долини та Довгенького. Ворог намагався просунутися у напрямках Новодмитрівки та Мазанівки, упіху не мав, відійшов. На Краматорському напрямку, з метою витіснення наших підрозділів із зайнятих рубежів, ворог вів обстріли із танків та артилерії неподалік Миколаївки, Краматорська, Верхньокам’янського, Тетянівки, Серебрянки, Григорівки та Райгородка.
Завдав авіаційного удару біля Івано-Дар’ївки та Веселого. Штурмовими діями безуспішно намагався покращити тактичне положення у напрямку населеного пункту Веселе. На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли поблизу Бахмута, Зайцевого, Яковлівки, Білогорівки та Майорська.
Окупанти задіяли авіацію для удару біля Соледара. Українські воїни придушили усі спроби ворога покращити тактичне положення підрозділів в районах населених пунктів Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Кодема, Зайцеве та Майорськ. На Авдіївському напрямку противник продовжив вогневий вплив біля Авдіївки, Нью-Йорка, Пісків, Водяного, Опитного та Невельського.
Завдав авіаудару неподалік Мар’їнки.
Ворог має частковий успіх у напрямку населеного пункту Опитне. На Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти задіяли танки та різнокаліберну артилерію для вогневого ураження районів населених пунктів Велика Новосілка, Костянтинівка, Павлівка, Сонцівка, Ольгівське, Вугледар, Чарівне, Гуляйполе, Новоданилівка, Мала Токмачка, Оріхів, Времівка, Новопіль та Новоандріївка.
Авіаудари зафіксовано біля Щербаків, Малих Щербаків і Залізничного. З метою уточнення позицій вогневих засобів та корегування вогню окупанти задіяли БпЛА. Загарбники здійснили безуспішну спробу просунутися у напрямку Шевченкового та мають частковий успіх у напрямку Новомихайлівки. На Південнобузькому напрямку противник продовжує зосереджувати зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні створення Силами оборони сприятливих умов для переходу у контрнаступ.
Застосуванням наявних вогневих засобів намагається завдати максимальних втрат нашим підрозділам уздовж лінії зіткнення.
Не припиняє ведення повітряної розвідки безпілотними літальними апаратами. Завдав авіаційних ударів неподалік Білогірки, Лозового, Білої Криниці та Посад-Покровського. Ворог намагався покращити тактичне положення у напрямку Білогірки.
Наші воїни повністю поламали плани окупантів та відкинули на попередні позиції. В акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника продовжує виконувати завдання з підтримки дій наземного угруповання військ.
В готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування. російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість уникнути бойових дій – намагаються зімітувати легке поранення, вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій.
Фіксується збільшення фактів саботажу наказів офіцерів, особливо, коли це стосується наступальних дій. Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves,
In the global financial sea,
Markets rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:41 - З російського полону вдалось повернути одного нацгвардійця – захисника ЧАЕС!
16:30 - Уряд затвердив загальнодержавні коефіцієнти викидів парникових газів для споживання кінцевої енергії
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАШ ДОМ УЮТ» (Одеська обл., м. Одеса, вул. Костанді, будинок 104-А, 104-Б)
16:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ФАЛЬКОПАК” (Київська обл., Фастівський р-н, Глевахівська т. г., с-ще Глеваха, вул. Новий Шлях, 40А)
16:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (Полтавська обл., м. Полтава, вул. Київське шосе, 41)
16:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛІТИН-БІОСФЕРА» (Вінницька обл., Вінницький р-н, Осолинська сільська рада)
16:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «ІЗМ МТП» проммайданчик №1 (Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Ізмаїл, вул. Портова, 16)
16:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТРОЙУКОМ» (Закарпатська область, Ужгородський район, село Кам’яниця, урочище «Ковч»)


Більше новин