Портфельне страхування передекспортного фінансування від ЕКА вже підтримало експорту на 188 мільйона гривень

13.08.2022 11:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Контракти на суму 188 мільйонів гривень підтримало Експортно-кредитне агентство з початку дії програми портфельного страхування передекспортного фінансування. Загалом банки-партнери програми погодили 18 заявок, які передбачають надання коштів українським підприємцям на постачання продукції міжнародним покупцям.
Кредитні кошти отримають виробники гофрованого паперу та картону, смаженого насіння соняшнику, гумової продукції, меблів, твердопаливних котлів. Наразі банки, які здійснюють експортне кредитування за підтримки ЕКА, опрацьовують 20 заявок від постачальників на суму 88,1 мільйона гривень. “Експортна галузь України чи не найбільше постраждала внаслідок повномасштабної війни, яку розпочала росія.
Експортери стикнулися з низкою труднощів, як ускладнення логістики, а також доступу до кредитного фінансування.
Тому Уряд перезапустив Експортно-кредитне агентство, щоб забезпечити для українських виробників можливість отримати кошти і здійснити постачання товарів за кордон.
Наразі експортери мають змогу взяти в кредит до 20 млн грн за вигідною відсотковою ставкою по програмі “5-7-9%”.
Щоб стимулювати банки до укладання таких кредитних угод, держава гарантує повернення 85% коштів, якщо виробник не виконує кредитні зобов’язання.
Таким чином, підтримуємо експорт української продукції та забезпечуємо валютні надходження до країни”, – зазначив заступник Міністра економіки – Торговий представник України Тарас Качка. Наразі кредити під страхування ЕКА українські підприємці можуть оформити в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк».
Також невдовзі таку послугу надаватиме АТ “Таскомбанк”. Експортери можуть подати заявку на отримання кредитування через портал Дія.Бізнес.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing can be a scary ride,
But the rewards can be great with the right guide.
Do your research, and stay aware,
And you could become a millionaire.

- Fin.Org.UA

Новини

13:45 - Двом кредитним спілкам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
13:00 - НБУ поліпшив умови для збору коштів для лікування за кордоном та врегулював розрахунки Американсько-Українського інвестиційного фонду
13:00 - NBU Improves Conditions for Raising Funds for Treatment Abroad and Regulates Settlements by U.S.–Ukraine Reconstruction Investment Fund
12:45 - У березні повітряні тривоги "з’їли" 18,6% робочого часу торговельних центрів
12:39 - Зеленський розповів про фінансові законопроєкти, за які треба терміново проголосувати
12:31 - Трамп оголошує про введення нових мит на фармацевтичні препарати
12:30 - Чого хоче покупець?
12:28 - Який алгоритм входу до Електронного кабінету із застосуванням ключа Дія. Підпис?
12:26 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота
12:25 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
12:24 - Податковий комплаєнс – допомога бізнесу від ДПС
12:22 - Нові рахунки для сплати податків у 2026 році: корисно знати платникам
12:21 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
12:17 - Інформаційна акція у Покровському ЦОПі
12:16 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
12:14 - Колонка Олексія Шабана "SEPA: "фінансовий безвіз" для України"
12:11 - У московії стався масштабний збій у роботі банків
12:10 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
12:00 - Протоку Ормуз зумів пройти контейнеровоз європейських власників
12:00 - Логістика квітів: як ланцюг постачання впливає на свіжість букетів
11:45 - У Києві та деяких регіонах запровадили екстрені відключення світла
11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)


Більше новин