Державні архіви задокументують боротьбу України з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19

04.06.2020 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов закликав керівників державних архівних установ забезпечити збирання документів та документування подій про спалах, перебіг, боротьбу з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками. Увагу державних архівних установ акцентовано на необхідності розширення зусиль з пошуку нових джерел комплектування та видів документів, зокрема мережевих електронних інформаційних ресурсів, та формуванні на їх основі відповідних архівних колекцій. Усі рішення, прийняті на державному рівні та в приватному секторі, спрямовані на забезпечення соціальної та економічної безпеки населення, здоров’я та благополуччя людей, їх повсякденного життя, мають бути задокументовані та збережені, оскільки вони представлятимуть цінність для сьогодення та майбутнього. Державна архівна служба України закликає науковців, громадськість, всіх небайдужих, підтримати зазначену ініціативу та сприяти державним архівним установам у формуванні тематичних колекцій. Сьогодні важливість роботи із збирання та документування безпрецедентних рішень урядів країн світу в сфері охорони здоров’я, спрямованих на боротьбу з пандемією і не тільки, визнана архівістами всього світу, підтримана Міжнародною радою архівів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

10:40 - ФОП – платник єдиного податку (перша, друга та четверта групи) не сплатив або сплатив не в повному обсязі авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
10:39 - У разі звільнення від оподаткування прибутку контролююча особа заповнює Додаток «КІК» до податкової декларації про майновий стан і доходи
10:37 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
10:36 - До уваги платників акцизного податку – виробників та імпортерів сигарет!
10:34 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 89,3 млн гривень
10:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників екологічного податку надійшло понад 84,6 млн гривень
10:31 - Понад 4,8 млрд грн ПДВ – внесок від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
10:30 - Звіти CbC: отримано дані про понад 700 міжнародних груп компаній
10:28 - Декларування - 2026: що варто знати контролерам іноземних компаній
10:00 - Philip Morris запускає в Україні нову лінійку нікотинових подушечок ZYN Mini Dry
09:57 - Ворог знову атакував портову інфраструктуру
09:30 - Українські роботодавці отримали штрафи на 2,76 мільярда за відсутність людей з інвалідністю в штаті
09:00 - Ціна на нафту впала нижче 100 доларів після оголошення перемир’я в Ірані
08:30 - Як позбутися паперових архівів
08:00 - "Харків комуністичний". Як Терехов будує політику на боргах за електрику та газ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень
20:45 - На внутрішньому ринку легковиків зросла активність покупців: які моделі обирають найчастіше
20:25 - Водії громадського транспорту Гвінеї-Бісау масово страйкують через ціни на пальне
19:50 - Українці почали частіше купувати нові вантажівки: які марки найпопулярніші
19:15 - На трасі Київ-Чоп частково обмежать рух: на якій ділянці
19:06 - московія та Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузу
18:49 - Помер один з перших міністрів фінансів України
18:42 - Лубінець звинуватив Мінсоцполітики у невиплаті 169 тисяч пенсій через бюрократію
18:40 - Верховна Рада схвалила в цілому закон щодо об’єднання електроенергетичних ринків України та ЄС
18:35 - «Промисловий безвіз»: Верховна Рада ухвалила закон про гармонізацію системи акредитації та технічного регулювання з вимогами ЄС
18:15 - 8 квітня графіки відключень електрики для бізнесу діятимуть вранці та ввечері


Більше новин