Юлія Соколовська розповіла про стан забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб

24.12.2019 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 грудня 2019 року Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська доповіла про стан реалізації та перспективи розвитку програм забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб на засіданні Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Міністр соціальної політики поінформувала учасників засідання стосовно програми забезпечення житлом осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи та учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, запровадженої у 2018 році. Юлія Соколовська зазначила, що протягом 2019 року за рахунок субвенції у розмірі 25 мільйонів гривень, виділеної з Державного бюджету органам місцевого самоврядування, було вирішене житлове питання 24 внутрішньо переміщених осіб.
Також додатково у серпні розпорядженням Уряду на виплати грошової компенсації за жилі приміщення направлено 37,2 мільйона гривень для 35 сімей. Міністр підкреслила, що за ініціативи Мінсоцполітики була збільшена у 10 разів запропонована сума на розвиток програм забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб з 25 мільйонів до 248 мільйонів, – саме за такий варіант проголосувала Верховна Рада. Також Юлія Соколовська доповідала про реалізацію програми забезпечення житлом сімей осіб, які померли та загинули (пропали безвісти) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю І-ІІ групи учасників АТО. Так, за словами очільниці відомства, у 2019 році було затверджено 305,1 мільйона гривень для виплати грошової компенсації 279 родинам, а у листопаді рішенням Уряду збільшено видатки на 27 мільйонів гривень для забезпечення житлом 25 родин. Законом України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” головним розпорядником коштів зазначеної бюджетної програми визначено Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, з обсягом видатків 305,1 мільйона гривень. Довідково Потреба на 2019 рік за програмою забезпечення житлом осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи та учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб складала 1902,6 мільйона гривень для забезпечення житлом 1736 осіб. Потреба на 2019 рік за програмою забезпечення житлом сімей осіб, які померли та загинули (пропали безвісти) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю І-ІІ групи учасників АТО складала 639,6 мільйона гривень для забезпечення житлом 589 родин.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment is key,
With caution and wise choices,
The market rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу
11:05 - ПРРО – зручний і простий сучасний мобільний пристрій
11:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Постанова КМУ від 11.12.2029 №1165: зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»
11:01 - Видача розрахункових документів: чому це важливо
11:00 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
11:00 - Банки України показали курс валют на 1 липня: долар та євро впали в ціні
10:59 - CRS 2.0: в Україні запроваджують нові правила звітності щодо фінансових рахунків
10:42 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:40 - Сербська NIS, що належить московія, отримала нову відстрочку санкцій США, хоча їх запровадили ще в січні
10:10 - Смілянський залишиться на посаді CEO "Укрпошти"
09:50 - Не пройшло й тижня: Україна вдруге атакувала московитський НПЗ в Уфі
09:30 - Ціни на нафту зросли після зриву перемовин США та Ірану
09:00 - московія вночі атакувала 5 АЗС Дніпропетровщини: вирували пожежі, є загибла і поранені
08:30 - Чому ринкових цін не уникнути


Більше новин