Украина в течение 5 лет получит 15 млрд долларов за транзит российского газа

24.12.2019 18:30 | Укррудпром

17:40 24 декабря 2019 года

Украина за пять лет транзита российского природного газа получит доход в размере $15 млрд, рассчитывает министр энергетики и защиты окружающей среды Алексей Оржель.

“Ориентировочный доход, с которым Украина вышла из этой встречи (встречи в Минске 20 декабря, по итогам которой Украина-РФ-ЕК подписали межправительственный протокол), это более $3 млрд по арбитражу + ориентировочно $3 млрд за транзит на год в течение пяти лет”, — написал министр в Экономической правде.

По его данным, в пятилетней перспективе Украина получит около 18 миллиарда долларов, из них 3 — живыми деньгами — уже до нового года.

То есть финансовый эффект от газовых договоренностей с РФ перекрывает потенциальные потери Киева при от отказе от иска к “Газпрому” в арбитраже на 12 миллиардов долларов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями
13:35 - Звернення (заява) платника податків (ЮО, ФОП) є підставою для проведення документальної позапланової перевірки
13:34 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої суми пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:33 - Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно нерухомість, яка не має ознак будівель і класифікується як інженерні споруди?
13:32 - ФО – пенсіонеру, який не досяг пенсійного віку, призначена пенсія за віком на пільгових умовах, в пенсійному посвідченні зазначено «пенсіонер за віком»: чи є пільга щодо сплати земельного податку?
13:31 - Фізичній особі, яка отримала іноземний дохід, необхідно здійснити переклад довідки про суму сплаченого ПДФО
13:29 - Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?
13:27 - Внесено зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:27 - Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить всі моделі РРО, які можуть використовувати суб’єкти господарювання
13:25 - Е-кабінет: як надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами?
13:23 - Щодо подання ФО – контролюючою особою Повідомлення про набуття (початок здійснення фактичного контролю) або відчуження частки (припинення фактичного контролю) резидентом в іноземній юридичній особі або майнових прав на частку в активах, доходах чи пр
13:20 - Майже 58,3 млн грн рентної плати за спецвикористання води спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Дніпропетровщина: на 57,7 % зросли надходження до місцевих бюджетів від платників транспортного податку
13:15 - Екологічний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,3 млн гривень
13:13 - Чек-лист від податківців Дніпропетровщини: як повернути помилково або надміру сплачені грошові зобов’язання
13:07 - Надходження ПДФО зросли майже на 19 %: за пів року сплачено 347,2 млрд грн
13:04 - Перевірка агропідприємства: понад 23 млн грн сплачено до бюджету після виявлених порушень
13:02 - Електронні документи, сплата акцизу та взаємодія інформаційних систем: ДПС обговорила з бізнесом тестування системи еАкциз
13:00 - "За десять років Україну може бути нікому відновлювати": Олександр Сучко про демографічну кризу
12:53 - Банки наростили кількість активних корпоративних позичальників – НБУ
12:30 - Як Кабміну спілкуватися з людьми
12:25 - Найчастіше корпоративні зміни відбуваються у сфері торгівлі – дослідження
12:11 - В Україні знову зростають ціни на пальне
12:00 - Комісія оновила правила звітування недержавних пенсійних фондів
11:57 - По всій країні зростають тарифи на воду
11:45 - Долар росте, євро падає: банки показали актуальний курс валют на 21 липня
11:35 - Шахрайство у великих розмірах: двом мешканцям Дніпропетровщини повідомили про підозру
11:18 - У Сумах ворог знищив "Епіцентр"
11:05 - московіяни три дні поспіль атакують газовидобуток на Харківщині
10:57 - Нафта торгується на рівні 88 доларів


Більше новин