Аналіз ринку «на добу наперед» на 25 грудня від D.TRADING

24.12.2019 15:44 | Fin.Org.UA

До вашої уваги черговий аналіз ринку «на добу наперед» на 25 грудня від директора з управління портфелем енергоресурсів D.TRADING - Dmytro Malyar.
Остання торгова сесія зумовила протилежні тренди в торгових зонах. Зокрема, в ОЕС України всі показники мали спадаючий характер, а в острові Бурштинської ТЕС навпаки – зросли. Переглянемо всі зміни детальніше.

ОЕС України: обсяги купівлі-продажу електроенергії дещо знизились до рівня 129 млн кВтг (-1%). Середньозважена ціна та ціна baseload одночасно впали на 5% та склали відповідно 112 та 111 коп/кВтг. Всі нічні торгові години були закриті на рівні кепів.

Острів Бурштинської ТЕС: обсяги торгів зросли на 3% (+0,4 млн кВтг) до позначки 15,8 млн кВтг, що є новим максимальним значенням в грудні. Середньозважена ціна зросла на 16% (+20,2 коп/кВтг) та склала 144 коп/кВтг. Ціна продукту baseload підвищилась на 11% (+13,4 коп/кВтг) до 139 коп/кВтг. Всі години закрились нижче цінових обмежень.

Новини ринку:
Запаси вугілля на складах ГК ТЕС вдвічі більші, ніж на аналогічну дату минулого року. Такі дані приводить ресурс Енергореформа з посиланням на Мінекоенерго.
У свою чергу, вугілля антрацитової групи у 3,7 рази більше – 476,1 тис. тон, а запаси вугілля газової марки на 72,3% перевищують минулорічні – 1 млн 915 тис. тон.

Гарантований покупець (ГарПок) оприлюднив результати торгівельної діяльності за листопад. Згідно даних, ГарПок придбав:
• 6 318 тис. МВтг електроенергії загальною вартістю 3,59 млрд грн – за двосторонніми договорами;
• 16,9 тис. МВтг електричної енергії за 28,1 млн грн - на електронних аукціонах УЕБ;
• 529,4 тис. МВтг на суму 1,8 млрд грн - у виробників електроенергії, які входять до балансуючої групи виробників за «зеленим» тарифом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market trends
Influence the economy
And the society

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - "Нова пошта" стає банком. Що відомо?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.06.2026
21:00 - Новини 9 червня: податок на OLX та шостий за червень рекорд долара
20:45 - Індія закриває лазівку для тіньових танкерів, які обходять санкції
20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми


Більше новин