Владислав Криклій привітав 15-мільйонного пасажира аеропорту «Бориспіль»

24.12.2019 14:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 грудня 2019 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій разом із генеральним директором ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Павлом Рябікіним привітали 15-мільйонного пасажира - Арсенія Смоляра, який відлітав авіакомпанією Air Astana до Ташкенту. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій підкреслив, що аеропорт «Бориспіль» є лідером за рівнем пасажиропотоку серед аеропортів України та навіть Європи: «Сьогодні ми зустріли 15-мільйонного пасажира летовища Борисполя.
Минулорічний рекорд у 12,6 млн пасажирів успішно побитий.
Цьогоріч Бориспіль продемонстрував збільшення пасажиропотоку на 21%.
15 мільйонів пасажирів для аеропорту «Бориспіль» – це абсолютний рекорд, але далеко не гранична межа.
За 5 років кількість українців, які користуються авіаційним транспортом, має збільшитися в три рази, а пасажиропотоки сягнути 32 млн пасажирів», – наголосив Міністр. Очільник Міністерства повідомив, що за січень-листопад 2019 року пасажиропотоки через аеропорти України збільшились на 18,7% та становили понад 22,5 млн пасажирів, у тому числі у міжнародному сполученні – на 20% та становили 20,4 млн пасажирів. Владислав Криклій зауважив, що зростання пасажиропотоків через аеропорти України є важливим показником економічного розвитку нашої держави та водночас потужним сигналом інвесторам.
У зв’язку з цим, за словами Міністра, Міністерство інфраструктури України реалізує комплекс заходів для подальшого успішного розвитку авіаційної галузі.
Важливим завданням є збільшити частку лоукостів на авіаційному ринку України у 2020 році до 45%, а у подальшому – до 63%.
Оптимізація оподаткування для українських перевізників дозволить знизити вартість квитків на внутрішні рейси.
Планується за бюджетні кошти реконструкція та розбудова нових аеропортів у регіонах – у Дніпрі, Мукачеві та Ізмаїлі.
У бюджеті 2020 року закладено 1 млрд грн, що у 5 разів більше, ніж було у 2019 році.
Також іде активна робота над залученням приватних інвесторів до розвитку регіональних летовищ.
Зокрема, планується концесія аеропортів Херсон, Чернівці та Запоріжжя. «Ми зробимо все можливе, щоб політ у літаку став для українців таким самим звичним явищем у житті як і подорож автобусом чи залізницею», – наголосив Владислав Криклій.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі зміни відбуваються,
Гра на гроші - це не жарт,
Та правильні інвестиції
Пошкоджені не бувають.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів
13:20 - На Європу чекає зимове "газове випробування" – ЗМІ
13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу
12:39 - ДПС та Mastercard працюватимуть над новими цифровими рішеннями, щоб зробити сплату податків простішою


Більше новин