Херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 6 млн грн з початку 2019 року

04.06.2019 12:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 6,5 млн грн. За результатами заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень.
 За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів враховано 24 пропозиції. Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 5 досудових розслідувань.
Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам. Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано  інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 2 млн грн. Окрім того, херсонські аудитори ініціювали 7 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури. За недотримання законодавства 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної, 2 осіб звільнено з посад.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - Який термін сплати єдиного внеску ФОПами за найманих працівників?
11:21 - Фейкові чеки та «тіньові» продажі: ДПС викрила схему в мережі побутової техніки
11:18 - Продаж товару з доставкою кур’єром продавця: як провести розрахункову операцію?
11:15 - Про відповідальність передбачену за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи
11:14 - Про антикорупційний сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:12 - Місцеві бюджети отримали понад 38 млн грн збору за паркування
11:09 - Електронний кабінет – доступний сучасний сервіс комфортної комунікації з податковою службою
11:05 - ДПС готується запустити ще один новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
10:40 - «Зроблено в Україні»: підприємці отримають перші у 2026 році 20,8 млн компенсації за придбану українську промислову техніку та обладнання
09:50 - Російський танкер з нафтою прибув до Куби
09:25 - На території підприємства на Полтавщині впав ворожий БпЛА: є пошкодження та травмована людина
09:00 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" у Луцьку
08:30 - Бюрократичний хаос
08:00 - Лондон – Жуляни. Історія одного незаконного будівництва в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ


Більше новин