За підтримки ДІУ введено в експлуатацію першу чергу ЖК "Софія Київська"

17.12.2013 15:32 | Fin.Org.UA по данным КМУ


Житловий комплекс «Софія Київська», що будується за програмою фінансування завершення будівництва житлових об’єктів отримав декларації про введення в експлуатацію трьох багатоповерхових  будинків першої черги за адресою: с. Софіївська  Борщагівка, вул. Горького, 5-б, 5-в та  по вул. П.Чубинського, 2. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Дуже приємно, що введення в експлуатацію перших трьох будинків житлового комплексу відбулося напередодні новорічних свят. Тож, зустріч Нового року та Різдва Христового для багатьох родин стане можливою вже у нових оселях», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

Державна іпотечна установа надала фінансування на добудову ЖК «Софія Київська» у липні 2013 р. На ці цілі Установа спрямувала 70 млн. грн. У будинках, які складають першу чергу даного комплексу – 553 квартири.

«Загалом, ДІУ у рамках Програми фінансування добудови об’єктів житлового призначення профінансувала завершення будівництва 38 будинків по всій території України. 19 з них вже введені в експлуатацію, інші планується ввести у 2014 році», - підкреслила Ганна Волобуєва.

Вона додала, що об’єкт, який претендує на участь у програмі ДІУ, контролюється двічі – з боку банку, який виступає первинним кредитором та з боку ДІУ. Тож, для таких будинків, це є додатковим фактором надійності.

У свою чергу директор ЖК  «Софія Київська» Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави для забудовників, що опинилися у скрутному становищі у наслідок світової кризи – вкрай важлива для кожного учасника будівельного ринку.

«Направив кошти на добудову об’єкта «Софія Київська», ДІУ надала можливість зберегти нам робочі місця, а людям - отримати довгоочікувані квартири. Самостійно, без державних коштів, зробити це було вкрай важко», - підкреслив Ігор Ковальчук.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Курс гривні коливається вгору,
Потім знову падає до дна.
Акції, облігації, валюта -
Ось основні інструменти тут.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 березня: московія посилила атаки на залізницю, що в декларації Свириденко
20:45 - Україна будуватиме більш захищену та стійку до атак московія енергосистему – Шмигаль
20:10 - 26 березня відключення світла не прогнозуються
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
19:30 - В застосунку Uklon з'явилась можливість купувати квитки на автобуси
18:50 - На Донеччині через знищення греблі вводитимуть графіки подачі води
18:30 - В Києві частково обмежать рух низкою мостів, шляхопроводів і вулиць через ремонт доріг
17:55 - У Києві судитимуть керівника ШЕУ: переплатив 3 мільйона гривень за стовпчики
17:38 - Містобудування: світові тренди та українська реальність
17:35 - В Україні дешевшають буряки через падіння попиту: скільки вони коштують
17:30 - Як вистежити «цифрові сліди»: фахівці НКЦПФР вивчали методи розслідування криптозлочинів
17:12 - Автостягнення податкового боргу: до бюджету надійшло 876 мільйона гривень
17:00 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
16:43 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 березня
16:35 - На Львівщині викрили підпільне виробництво кондитерки під відомим брендом
16:30 - У Мінцифри розповіли, як Україна позбувається імпортозалежності від чипів
16:18 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.03.2026
15:56 - Повноцінна криза: цьогоріч на московитський ринок не вийшов жоден новий бренд
15:54 - Україна та НАТО проводять перший конкурс для спільних оборонних розробок
15:40 - До Карпат курсуватимуть додаткові поїзди: в які дні та за яким графіком
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.03.2026
15:30 - Ветеранський бізнес: як отримати статус та що він дає
15:12 - Зеленський затвердив склад Ради з питань підтримки підприємництва
15:06 - Розподіл вуглеводнів, енергообладнання: про що Україна домовилась зі США
14:55 - Українські ріпак та соя практично втратили ринок ЄС через експортні мита – аграрії
14:50 - "Укразалізниця" може впровадити страхування пасажирів як при авіаперевезеннях
14:30 - Україна приєднується до глобальної ініціативи WE Finance Code для розширення доступу до фінансування для жінок-підприємиць
14:21 - Рада звільнила мешканців пошкодженого житла від сплати комунальних послуг
14:15 - Справу коллаборанта Сальдо передали до суду


Більше новин