П'ятірка рейтингу банків-партнерів ДІУ змінилася

03.10.2013 12:44 | Fin.Org.UA по данным КМУ


За підсумками  роботи у вересні 2013 р. Державна іпотечна установа сформувала щомісячний рейтинг найбільш активних банків-партнерів, - про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Приємно констатувати, що разом із крупними системними банками першої групи до співпраці з ДІУ долучаються і банки з меншою капіталізацією. Так, у минулому місяці за обсягами наданих іпотечних кредитів за Програмою ДІУ другу сходинку зайняв ПАТ «Укрінбанк», який належить до ІІІ групи за класифікацією НБУ», - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

Перша п’ятірка рейтингу ДІУ за вересень виглядає наступним чином:

ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Укрінбанк», АТ «Дельта банк», ПАТ «Юнекс Банк», АТ «Банк Меркурій».

«Наша мета, щоб якомога більше родин вирішили свої житлові питання за допомоги держави. Але, кількість рефінансованих ДІУ кредитів напряму залежить від активності банків-партнерів. Тож, чим більше надходить заявок від них, тим більша кількість громадян зможе скористатися кредитами для придбання житла на пільгових умовах», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок - молодий і новий,
Але він швидко розвивається.
Тут можна знайти шлях до багатства,
Але і ризиків тут багато є.

- Fin.Org.UA

Новини

20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%
14:34 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника Національного агентства з акредитації України на 2027 рік» від 06.06.2026 № 6574
14:26 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6542
14:22 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6541


Більше новин