Валентин Рибачук: ДІУ - вагомий інструмент у збільшенні темпів будівництва

31.07.2013 13:56 | Fin.Org.UA по данным КМУ


За фінансової підтримки Державної іпотечної установи було введено в експлуатацію багатоповерховий житловий будинок за адресою: м. Вишневе, вул. Вітянська, 2, - про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«На добудову даного об’єкту Установа спрямувала 67,5 млн. грн.  Площа житла в ньому становить понад 18 тис. кв. метрів. Таким чином, 228 родин нарешті отримають ключі від  власних квартир, на які вони так довго чекали. Адже будівництво цього будинку розпочалося ще у 2007 році та було призупинене через відсутність коштів. Тільки у 2011 році, завдяки фінансуванню ДІУ будівельні роботи відновилися», - зазначив Голова правління ДІУ.

За словами Валентина Рибачука, - програма фінансування добудови житлових об’єктів ДІУ є дуже актуальною у забудовників завдяки вартості ресурсу. Так, за два роки Установою було профінансовано 34 житлових будинки.

«Державна іпотечна установа є вагомим інструментом у стимулюванні будівельної галузі та збільшенні темпів будівництва у державі», - підсумував Голова правління ДІУ.

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

10:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - УЗА змінила прогноз урожаю та експорту зернових
08:30 - Навіщо аграріям біометан
08:00 - Пірати Червоного моря. Як криза в Ємені та Сомалі підриває ключовий морський маршрут
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 31.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:07 - АМКУ оштрафував "Київстар" на 17,5 мільйона за оманливу рекламу швидкості інтернету
20:05 - Новини 30 липня: підвищення облікової ставки
19:56 - Полтавський ГЗК зупинять через блокаду портів
19:50 - Ворог атакував логістичний термінал "Нової пошти"
19:20 - Єгипетський порт біля Суецького каналу атакував невідомий дрон
18:54 - Пишний розповів, чи загрожує Україні дефіцит бюджету
18:30 - Половина справ про банкрутство в Україні стосується фізосіб – Мін’юст
18:24 - Страхового та перестрахового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
18:00 - Нацбанк анонсував новий значний пакет валютної лібералізації
17:59 - У другому кварталі економіка США зросла менше, ніж очікувалося
17:33 - Зеленський призначив Соболева заступником керівника Офісу президента
17:03 - Ferrari "дуже задоволена" замовленнями свого першого електрокару
16:30 - Вихід на ринок Японії: з чого почати
16:30 - За фінансування армії московія у росіянина заберуть готельний бізнес в Україні
15:58 - У другому півріччі інфляція пришвидшиться – НБУ
15:40 - Чернігівщина отримала від Швейцарії генератори для забезпечення резервного електроживлення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.07.2026
15:26 - Вантажні перевезення: Укрзалізниця повідомила, коли тарифи зростуть на 30%
14:55 - Міненерго вживає заходів для стабільної роботи енергосистеми в період літніх пікових навантажень, - Денис Шмигаль
14:55 - Бізнес-бриф без вигаданих задач: на хакатонах Lytvyn Foundation підлітки розробляють IT-рішення
14:55 - Наслідки атаки московія на Київ: біля метро "Почайна" згоріли торговельні павільйони
14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП


Більше новин