Інформація про власників українських акціонерних товариств. Закрите акціонерне товариство "Решетилівський завод "Металіст"



Пошук ведеться українською мовою



ЄДРПОУ02971305
ОбластьПолтавська
Перейти до перегляду торгів по ЦП


Власники
Дата внесення записуОблік прав власності здійснював:ВласникСтатус власникаКількість акцій, шт.% від загальної кількості
25.12.2003Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "Базис-Реєстр-Полтавський" Відкрите акціонерне товариство "Міжрегіональний фондовий союз"Номінальні утримувачі іменних цінних паперів - депозитарії 70323361.9819
05.02.2008Закрите акціонерне товариство "Перший Український Міжнародний Банк" Фізичні особи резидентиФізичні особи резиденти 70323361.9819


Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

11:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:00 - Міжнародні резерви становили 54,8 млрд дол. США за підсумками лютого
10:32 - Інтерв'ю у Лівобережному відділі обслуговування платників Дніпровської ДПІ
10:29 - У приміщенні Самарівської ДПІ організовано брифінг
09:52 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 6 березня
09:40 - Проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку надання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць/місць провадження господарської діяльності/незалежної професійної діяльності для осіб з інвалідністю
09:29 - Henkel в Україні увійшла до рейтингу найбільших донаторів країни за версією NV
09:29 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 499 і від 27 жовтня 2023 р. № 1127»
09:25 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 499 і від 27 жовтня 2023 р. № 1127»
09:00 - Сибіга: Угорщина захопила в заручники сімох співробітників "Ощадбанку" і викрала гроші
08:30 - Які фінансові помилки український МСБ робить у ЄС і скільки це коштує
08:00 - Зруйнованого три роки чекають: чи коли-небудь відновлять Дарницьку ТЕЦ?
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:20 - Денис Шмигаль: Україна пройшла найскладнішу зиму в історії незалежності
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:35 - Україна та Австрія розвиватимуть співпрацю у сфері відновлювального водню, – Денис Шмигаль
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Macroeconomic and Monetary Review, March 2026
18:22 - Макроекономічний та монетарний огляд, березень 2026 року
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі


Більше новин