В первом полугодии ХТЗ увеличил производство в 2,3 раза

01.07.2009 18:12 | Укррудпром


Харцызский трубный завод (ХТЗ, Донецкая обл.), производитель нефтегазовых труб большого диаметра (ТБД) с антикоррозионным покрытием (АКП), в январе-июне 2009 года увеличил выпуск труб, по предварительным данным, в 2,3 раза по сравнению с аналогичным периодом 2008 года — до 302,6 тыс. тонн, сообщил представитель предприятия.

По его словам, в июне завод произвел 43,5 тыс. тонн труб.

По итогам 2008 года ХТЗ сократил выпуск ТБД на 23,8% по сравнению с 2007 годом — до 387,746 тыс. тонн, в том числе ТБД с АКП — на 24,3%, до 347,450 тыс. тонн.

ХТЗ производит прямошовные сварные трубы большого диаметра (от 478 мм до 1420 мм) для магистральных газо- и нефтепроводов. Его мощности позволяют производить 1,6 млн тонн труб в год.

По данным компании, к концу 2008 года Metinvest B.V. (Нидерланды) принадлежит 91,7931% ОАО “ХТЗ”.

ХТЗ входит в группу “Метинвест”, акционерами которой являются донецкое ЗАО “Систем Кэпитал Менеджмент” (СКМ, Донецк) (75%) и группа компаний “Смарт-холдинг” (25%), которые принимают участие в управлении группой “Метинвест” на партнерских началах. Объединение горно-металлургических активов группы СКМ и “Смарт-холдинга” в рамках “Метинвеста” началось в 2007 году и завершится в 2009 году.

Управляющей компанией группы “Метинвест” является ООО “Метинвест Холдинг”.

В группу СКМ входят компании “Метинвест Холдинг”, ДТЭК, “Фарлеп-Инвест”, “Оптима Телеком”, “Сегодня Мультимедиа”, ТРК “Украина”, “ЭСТА Холдинг”, “Украинский Ритейл” и другие. 100% акций ЗАО “СКМ” принадлежат Ринату Ахметову.

ЗАО “Смарт-холдинг”, созданное в 2006 году, опосредованно владеет активами в горно-металлургическом комплексе (являясь акционером группы “Метинвест”), а также непосредственно управляет ОАО “Балаклавское РУ”. В сферу интересов “Смарт-холдинга” в Украине входят активы в судостроении (ОАО “Херсонский судостроительный завод”, ОАО “Черноморский судостроительный завод”), аграрном секторе (группа компаний “Верес”, ОАО “Агрокомбинат “Калита”), сфере недвижимости (ООО “Юджин”) и ряде других отраслей.

Президентом и основным бенефициаром “Смарт-холдинга” является Вадим Новинский.




Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

16:14 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
16:12 - ПДВ: про участь у відеоконференції представників платника
16:11 - До уваги платників податків!
16:07 - Надання неприбутковою організацією гуманітарної допомоги: особливості відображення у звітності за певних умов
16:06 - Декларація з акцизного податку: заповнення рядка 8 «Зміст помилки» додатку 7
16:05 - Чи є бюджетним грантом компенсація витрат на сплату процентів за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» Національною установою розвитку?
16:04 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
16:03 - Податковий календар на 28 квітня 2026 року
16:02 - Дніпропетровщина: понад 271,1 млн грн – внесок до місцевих бюджетів від платників податку на прибуток підприємств
16:01 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини за видобування надр місцевого значення надійшло майже 3,6 млн грн рентної плати
16:00 - Понад 12,4 млрд грн єдиного внеску: надходження від платників Дніпропетровщини зросли на 22,4 % у порівнянні з минулорічними
15:58 - Фактичні перевірки офісу та спеціалізованого автомайданчику
15:57 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Особливості подання декларації про майновий стан і доходи за 2025 рік»
15:56 - Просто про важливе: податківці Дніпропетровщини про правила сплати місцевих податків
15:55 - Заслужений артист України приєднався до Деклараційної кампанії - 2026
15:53 - Екологічний податок: 1,5 млрд грн на відновлення довкілля
15:53 - ДПС за підтримки міжнародних партнерів розпочне перший етап практичної реалізації цифрової трансформації
15:53 - Деклараційна кампанія добігає кінця: залишилися лічені дні до 1 травня
15:52 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.04.2026
15:10 - Мінрозвитку розповіло про регуляторні зміни, які прискорюють відбудову
14:59 - Шахтарі "ЛНР" скаржаться на банкрутство шахт та відсутність виплат
14:55 - Нові легковики в Україні: в яких регіонах їх найчастіше купують
14:36 - Затверджено Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2025 рік та розподіл прибутку
14:25 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
14:25 - Китай зірвав мегаугоду Meta на 2 мільярди доларів
14:25 - НБУ спрямує до держбюджету рекордну суму прибутку
14:24 - Рентна плата: за видобування залізних руд платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 1,1 млрд гривень
14:22 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
14:22 - Російський ринок захоплюють магазини економкласу – розвідка


Більше новин