На Сумщині укладуть договорів державно-приватного партнерства на 60 млн. грн.

26.04.2012 16:40 | Fin.Org.UA по данным КМУ


На Сумщині у 2012 році сільськогосподарські фірми планують укласти соціальних договорів з сільськими радами на понад 60 млн. грн. Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь у ході міжнародної конференції на тему «Соціальна відповідальність бізнесу: інвестиції в майбутнє», що відбулася у Києві.

Юрій Чмирь зазначив, що Сумщина є показовим для України регіоном у сфері розвитку корпоративної соціальної відповідальності. За його словами, регіон зумів налагодити повноцінну та системну роботу в цьому напрямку і започаткувати нову моду – вкладати у розвиток територій.

«Ми запропонували бізнесу – давайте об’єднаємо зусилля. Ви будете рости, багатіти й розвиватися, а нам цікаво разом з вами розвивати території. Це нормальний бізнес-підхід. Ми закріпили цей принцип в конкретному документі – соціально-економічному договорі. Розвиток територій – обов’язкова умова для інвесторів, які працюють у сільськогосподарській сфері регіону», – підкреслив Юрій Чмирь.

У 2011 році сільськогосподарські фірми уклали соціальних договорів з сільськими радами на 34 мільйони гривень. У 2012 році очікується більше 60 мільйонів.

За словами керівника області, головним стимулом вкладати в розвиток територій для промислових підприємств, які працюють на Сумщині, є всебічна підтримка влади. Сприятливий бізнес-клімат та вигідні умови роботи є підґрунтям для реалізації нових комерційних і соціальних проектів.

Як приклад, у 2011 році американська компанія «Крафт Фудз» вклала 1,2 мільйона гривень у модернізацію очисних споруд у місті Тростянець. Італійська компанія «Гуала Кложерс» придбала медичне обладнання на суму 1,5 мільйона гривень.

«У цьому й полягає принцип державно-приватного партнерства. Влада створює умови для бізнесу, а підприємства вкладають у розвиток територій. Такий принцип в області працює вже другий рік поспіль», – пояснив Юрій Чмирь.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня
18:15 - В Мінекономіки повідомили, коли українці отримають Нацкешбек за січень
18:07 - Розвиток телевізійного контенту: від класичних форматів до стримінгової революції
18:00 - Пункти екологічного контролю: Уряд продовжив реалізацію експериментального проєкту
17:44 - Енергетики не очікують відключення світла в Україні 28 березня
17:40 - Українці почнуть отримувати кешбек за січень вже з 27 березня
17:25 - В Україні підскочили ціни на тепличні томати: скільки вони коштуть
17:23 - Основні витрати у домашньому господарстві та як їх зменшити
17:21 - У Києві відбулася третя щорічна конференція з фінансової грамотності для педагогів "FinLit Forum"
17:14 - Не повсюдне явище: в Мінсоцполітики прокоментували черги в сервісні центри ПФУ
17:05 - Сформовано перелік оцінювачів для програми страхування воєнних ризиків
17:00 - ОТП БАНК долучився до проєкту фінансування ветеранського бізнесу через приватні облігації
16:55 - Помічника нардепа затримали за розкрадання вугілля на Львівщині
16:40 - В уряді спрогнозували, що буде з вартістю та наявністю гречки в новому сезоні
16:31 - Оператор лотерей "Патріот" вважає незаконним анулювання ліцензії: оскаржить рішення
16:30 - Ілюзія експертності: які задачі не варто довіряти ШІ
16:28 - Ексмитника викрили на відмиванні двох мільйонів доларів
16:17 - Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради акціонерного товариства «Укрпошта»
16:05 - Іран відмовив двом китайським кораблям у проході через Ормуз
15:50 - У Миргороді відбудеться регіональний діалог з агробізнесом про підготовку до вступу України до ЄС


Більше новин