Новый ритм жизни с «Chery» и ВТБ Банком

10.10.2011 09:27 | Fin.Org.Ua

 
В первой половине 2011 года на автомобильном рынке наблюдался рост. Антикризисные программы от автосалонов продолжают позитивно влиять на статистику проданных авто. Доступность кредитных программ также является весомым фактором развития автомобильного рынка.
 
Вместе с кредитными предложениями «Экспресс Кредит» Вы всегда можете рассчитывать на преимущества. Имея многолетний опыт и поддержку лидера автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО», сервис предлагает более 30-ти кредитных программ от 26 банков-партнеров, предоставляя реальные возможности для покупки автомобиля. Это больше чем кредитные решения, они предоставляются с пакетом преимуществ, возможностей и услуг.
 
С 10 октября по 31 декабря 2011 года «Экспресс Кредит» предлагает акционные кредитные решения от «Chery» и ПАО «ВТБ Банк» по программе «Новый ритм жизни».  Условия акционной программы предполагает покупку в кредит любой модели «Chery» с авансовым платежом от 0%. Срок кредитования до 5-ти лет. Процентная ставка составляет 0,01% годовых в гривне.
 
Клиенту нужно только выбрать автомобиль в сети Корпорации «УкрАВТО». Обо всем остальном позаботится наш специалист. То есть, не нужно тратить время на походы в банки и консультации. Просто выберите автомобиль!
 
Убедитесь в преимуществах лично. «Chery» предлагает новые модели - «Экспресс Кредит» предоставляет оптимальные решения.
 
Контактный телефон 0 800 502 310
 
                 «Экспресс Кредит» осуществляет свою деятельность на базе ООО «УКРАВТОЛИЗИНГ» (справка Государственной комиссии по урегулированию рынков финансовых услуг ФЛ № 290 от 06.06.06) – структурного подразделения Корпорации «УкрАВТО»
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – це потужно,
На ринку, де все змінюється,
Інвестуй розумно.

- Fin.Org.UA

Новини

21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:03 - Латвія передала Полтавщині 77 тонн енергетичного обладнання
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
14:00 - Один з казахстанських НПЗ майже повністю переорієнтується на московитський ринок
13:58 - московіяни атакували два відділення і транспортну базу Укрпошти
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?


Більше новин