МВС: Відбулося засідання Національної координаційної ради боротьби з наркоманією при Кабінеті Міністрів України

01.07.2010 22:12 | Fin.Org.UA по данным КМУ


Сьогодні в МВС України на чолі із заступником Міністра внутрішніх справ Леонідом Зимою відбулася Національна координаційна рада боротьби з наркоманією при Кабінеті Міністрів України. На зібранні шукали шляхів співпраці у боротьбі з наркоманією представники Міністерства охорони здоров"я, Міністерства аграрної політики, Міністерства освіти і науки, Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту, МЗС, Мінфіну, Мінекономіки, Державної митної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, СБУ, Держдепартаменту України з питань виконання покарань, громадських організації.

Одним із вагомих кроків у визначенні пріоритетних напрямків роботи щодо протидії наркоманії та наркозлочинності стало затвердження постановою Кабінету Міністрів України Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003-2010 роки. До неї включено стратегічні напрямки діяльності всіх центральних і місцевих органів виконавчої влади, державних установ та організацій, громадських об"єднань щодо здійснення ними організаційних і правових заходів протидії зловживанню наркотиками та їхньому незаконному обігу.

До завершення строків виконання Програми залишилось півроку, але, як зазначив Леонід Зима, деякі заплановані заходи ще не реалізовано або перебувають на стадії виконання. Тому заступник Міністра звернув увагу представників центральних органів виконавчої влади, які є співвиконавцями цієї Програми, на своєчасне надання обґрунтованої відповіді щодо її виконання й потребі розробки проектів нової Концепції та Програми.

«Міністерством внутрішніх справ України вже розроблено проект «Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, отруйних і сильнодіючих лікарських препаратів на 2011-2015 роки», – наголосив заступник Міністра. – Крім того, цей проект вже витримав три етапи погоджувального процесу з центральними органами виконавчої влади».

Відомо, що в Україні досить непроста ситуація із наркозалежністю. За останніми даними, середній вік наркоманів у нашій державі молодшає. Така ситуація може підтверджувати неефективність заходів щодо попередження й боротьби із наркозалежністю і підкреслює необхідність комплексного підходу до розв’язання цієї проблеми на державному рівні.

«Майже не приділяється увага протидії наркозлочинності і наркоманії у засобах масової інформації. Соціальна реклама відповідного змісту в так званий комерційний час не демонструється. Продукування і показ документальних антинаркотичних фільмів вітчизняного виробництва має поодинокий характер. Відповідні заходи правоохоронних органів та проблематика протидії наркоманії і наркозлочинності висвітлюються винятково у спеціалізованих телепрограмах», – сказав Леонід Зима.

Заступник міністра наголосив на потребі розроблення механізму розміщення соціальної реклами антинаркотичної спрямованості на каналах центрального телебачення в ефірний час, який охоплює максимальну кількість глядачів. На думку заступника Міністра, це потрібно розробити на урядовому рівні.

Без уваги не залишилась і проблема фінансування. У контексті цього питання Леонід Зима запропонував до формування Державного бюджету України на 2011 рік звернутися до Президента та Уряду щодо сприяння в цільовому фінансуванню заходів Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

 

 
 

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

19:12 - Голова Держенергоефективності представив переваги енергоефективних проектів для промисловості, бюджетної сфери та кожної родини
19:12 - Посівна-2019: Аграрії засіяли цукровими буряками 200 тис. га
19:12 - Нова сонячна електростанція на Дніпропетровщині вартістю понад 200 млн євро – інвестиція в енергонезалежність України
18:30 - “Укртелеком”, за который борются Ахметов и Фирташ, отказался от выплаты дивидендов по итогам 2018 года
18:30 - МВФ обещает следить за судьбой Приватбанка
18:30 - Курси валют, встановлені НБУ на: 22.04.2019
17:36 - Энергохолдинг Ахметова официально выступает за своевременное введение нового рынка электроэнергии с 1 июля
17:36 - Счетная палата проверит аэропорты “Борисполь” и “Львов”
17:36 - Судебные процессы по Приватбанку могут длиться несколько лет
17:36 - У банка Суркисов проблемы: против него уже открыто 9 исполнительных производств
17:36 - “Укрзализныця” с 19 мая повысит ставки на использование вагонов
17:36 - НБУ готовит законопроект о платежных услугах
17:06 - Інтерв'ю Голови Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка газеті День" №72-73, (2019)
17:06 - За перший квартал Держаудитслужба виявила фінансових порушень на понад 625 млн грн
17:06 - МТОТ: Україна вивчає кращі світові практики з організації протимінної діяльності
17:06 - У Нікополі на повну потужність запрацювала найбільша сонячна електростанція України, – Дніпропетровська ОДА
17:06 - МОЗ України презентувало зміни в охороні здоров’я міжнародним партнерам
17:00 - На Дніпропетровщині розробили методичні рекомендації «Реалізація державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
16:42 - Государственная фискальная служба доначислила предприятиям в первом квартале 11 млрд гривен налогов
16:42 - План Лещенко. Зеленский поведет в парламент “старых коррупционеров” и “котов в мешке”
16:42 - Игорь Коломойский уже украл и хочет еще отсудить больше 13,5 млрд долларов
16:42 - Запуск суточной балансировки на рынке газа снизил небалансы в 6 раз
16:42 - У Путина продумали, как нанести удар по Киеву, ему нужно 2-4 недели — генерал Игорь Романенко
16:42 - Окружной административный суд Киева вынес второе решение в пользу Коломойского по делу Приватбанка
16:42 - Антимонопольный комитет закрыл дела о недобросовестной рекламе 3G связи мобильными операторами
16:42 - Президент про важливість протистояти реваншу проросійських сил: В наступні п’ять років Путіна чекає гучний провал в Україні
16:42 - Глава держави: 21 квітня – це не привід для експериментів та жартів. Не варто експериментувати з посадою Президента
16:42 - Петро Порошенко: Головне завдання Президента України – не розсмішити Путіна, а переможно діяти, захищаючи національні інтереси країни
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на: 22.04.2019
15:48 - Российский импортный запрет на импорт картонно-бумажной продукции критичен лишь для производителей тары


Більше новин