Уряд знайшов додаткові 220 мільйонів гривень для ЗСУ

23.06 18:02 | Економічна правда

Уряд додатково спрямував 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони за рахунок коштів, які були призначені на фінансування НКРЕКП. Про це повідомила прем"єр-міністерка Юлія Свириденко. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зазначила вона. З них 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії, а 70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння.
Ще 50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки. "Фінансування оборони є безумовним пріоритетом.
Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України", – говориться у повідомленні. Нагадаємо: Від 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ – уряд опублікував постанову про запровадження нових контрактів. Раніше повідомлялося, що у бюджеті на 2026 рік не передбачено коштів на реалізацію експериментального проєкту, який передбачає підвищення виплат військовослужбовцям.

Додати коментар

Користувач:
email:





- Fin.Org.UA

Новини


Більше новин