З початку року з ввезених товарів загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав майже 307,4 млн грн акцизного податку
10:57 | Fin.Org.UaПротягом одинадцяти місяців 2025 року до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини з ввезених товарів надійшло майже 307,4 млн грн акцизного податку. Як зазначив очільник Головного управління ДПС у Дніпропетровській Юрій Павлютін, надходження зросли на понад 83,8 млн грн, або на 37,5 відс., у порівнянні з січнем – листопадом минулого року.
Керівник податкової служби області підкреслив, що податківці спільно з платниками працюють у напрямку збільшення податкових надходжень, які сьогодні вкрай необхідні державі.
«Податкова служба відкрита до спілкування і конструктивної взаємодії з бізнесом, у тому числі і за допомогою сервісів, які спрощують податкові процедури. Висловлюємо вдячність кожному, хто сьогодні, не зважаючи на непрості умови, сумлінно виконує свої фінансові зобов’язання і тримає економіку країни», – зауважив Юрій Павлютін.
Нагадуємо, що для боротьби з порушеннями у сфері торгівлі, послуг чи громадського харчування ДПС України запустила новий цифровий сервіс «TAX Control».
Якщо під час розрахунків продавець не видав фіскальний чек, відмовив у прийняті банківської картки або торгівля здійснюється без ліцензії чи з порушенням реалізації підакцизної продукції, необхідно повідомити про такі факти у простий спосіб через дієвий інструмент ДПС – «ТAX Control».
Доступ до сервісу цілодобовий і з будь-якого пристрою.
«TAX Control» – це про спільну відповідальність.
Довідково: віджет «ТAX Control» розміщено на вебпорталі ДПС у правому верхньому куті.

