Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини оперативно вирішує питання розблокування податкових накладних
07.07 12:24 | Fin.Org.UaУ консультаційному центрі з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ПН/РК в ЄРПН) Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) відбулася чергова зустріч з платником податку, який зареєстрований у Дніпровському районі і займається вантажними перевезеннями.
Підприємство включено до переліку ризикових. Серед причин – придбання товарiв, не пов'язаних з господарською дiяльнiстю платника, вiдсутнiсть вiдомостей про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування та/або недостатня кiлькiсть трудових ресурсiв, необхiдних для здiйснення господарської операцiї в обсягах, зазначених у ПН/РК.
Аби уникнути фінансових втрат та репутаційних ризиків платник податків звернувся за фаховою допомогою до ГУ ДПС, щоб зрозуміти як оперативно вийти з переліку ризикових.
Під час зустрічі податківці ознайомили заявника з законодавчою базою, яка регулює питання відповідності/ невідповідність платника податку критеріям ризиковості.
За результатами аналізу інформаційних баз даних Державної податкової служби України з суб’єктом господарювання (СГ) детально обговорені всі проблемні питання діяльності підприємства.
Фахівці ГУ ДПС розробили СГ дорожню карту для виходу із категорії ризикових та надали практичні поради для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
Консультаційний центр ГУ ДПС дозволяє оперативно відпрацьовувати питання мінімізації ризиків блокування податкових накладних та їх безперешкодної реєстрації.
У разі необхідності отримання детальних роз’яснень законодавчих норм щодо зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН телефонуйте за номерами телефонів: (056) 374 31 09; (098) 227 87 66; (066) 982 19 13.
Обізнаність платників податків у законодавчій базі формує податкову дисципліну та дозволяє результативно вирішувати нагальні питання.
Податкова служба Дніпропетровщини поглиблює довіру через прозорий діалог.
Актуальні зміни в оподаткуванні та ефективна робота зі зверненнями суб’єктів господарювання – у центрі уваги зустрічі податківців Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) з платниками податків м. Кривий Ріг, яка пройшла у Прозорому офісі соціальних послуг Тернівської районної у місті ради.
До відкритого діалогу долучилися і представники бізнесу, і фахівці бюджетної сфери, адже на порядку денному – питання, актуальні для платників будь-якої організаційно-правової форми.
У першу чергу зупинилися на основних аспектах Національної стратегії доходів до 2030 року, функціонування системи управління комплаєнс-ризиками в Державній податковій службі України.
При обговоренні питання сервісів та послуг приділили увагу реалізації Комунікаційної стратегії створення безбар’єрного простору.
Також податківці акцентували увагу учасників зустрічі на одному з актуальних питань сьогодення – механізмах підтримки мобілізованих фізичних осіб – підприємців, звільнення їх від нарахування, сплати та звітності по ПДФО, а також по єдиному податку та військовому збору.
Обговорили на зустрічі і переваги офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, зауваживши, що легальна праця забезпечує працівникам реалізацію своїх прав та гарантій на соціальний захист.
Окрім того, розповіли про податкову знижку, а також альтернативні шляхи отримання адміністративних послуг та сервіси ДПС – Електронний кабінет і мобільний застосунок «Моя податкова».
А ще нагадали про роботу сервісу «Пульс» Державної податкової служби України, як протидії проявам корупції в органах ДПС. Зупинилися на дієвості комунікаційної податкової платформи ГУ ДПС. Вона стала оперативним інструментом інформаційно-роз’яснювальної роботи та ефективним майданчиком вирішення нагальних питань нарахування, сплати податків чи звітності.
Наприкінці зустрічі присутні отримали вичерпні фахові відповіді на запитання, які стосувалися підприємницької діяльності та новацій законодавства.
Податкова служба Дніпропетровщини завжди відкрита до прозорого діалогу, що сприяє поглибленню взаємної довіри.