19 серпня: Ситуація в соціальній сфері

19.08.2022 19:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: Перші телемедичні платформи вже працюють в Україні. В Україні пройшли успішне випробування два телемедичні проекти: система Teledoc Health, що надає можливості віртуальної допомоги, та телемедична платформа нейросенсорної реабілітації Rehabilitation Gaming System, яка за допомогою гаджетів допомагає комплексно лікувати пацієнтів із пошкодженням мозку та опорно-рухового апарату.
Впровадження телемедичних інновацій в Україні змінює філософію української медицини – стиль роботи лікарів і їхні взаємовідносини з пацієнтом.
Тепер це консультативні можливості від кращих медичних спеціалістів світу.
Телемедицина надає лікарям нові унікальні можливості особистісного розвитку.
Уже вісім таких пристроїв працюють в п’яти містах України, створивши синергічну мережу провідних закладів охорони здоров’я.
Планується розширення мережі до тридцяти пристроїв. Українські медичні університети налагоджують активне партнерство з університетами Євросоюзу та Великої Британії.
Українські заклади вищої медичної освіти (ЗВМО) співпрацюватимуть з університетами Європейського Союзу та Великої Британії відповідного профілю у рамках програми «Єднання університетів».
Програма ініційована провідною британською компанією у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group» у партнерстві з Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України.
Така ініціатива має на меті не лише об’єднати зусилля українських та міжнародних ЗВМО, але і допомогти українським університетам знайти надійних партнерів, які підтримуватимуть зв’язок між студентством та академічною спільнотою у час військової агресії рф проти України.
Наразі вже сформовано понад 80 пар таких університетів. Придбано наступну партію реанімобілів у межах ініціативи Олени Зеленської. У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської закуплено наступну партію автомобілів швидкої медичної допомоги типу С.
З урахуванням першої закупки, яка відбулася на початку серпня, загальна кількість придбаних автівок швидкої медичної допомоги станом на сьогодні становить 57.
Вартість закупки 57 реанімобілів, яка проводилась ДП «Медичні закупівлі України», склала 138 631 925 грн.
Ці автівки будуть передані у Донецьку, Харківську, Сумську, Миколаївську, Запорізьку, Рівненську, Одеську, Чернігівську області. Міністерство соціальної політики України, KSE Foundation та Fozzy Group надали понад 1300 тонн гуманітарної допомоги за 5 місяців За підтримки Міністерства соціальної політики України, благодійний фонд KSE Foundation, спільно з групою компаній Fozzy Group, забезпечили постачання 1 337 тонн продовольчої допомоги за 5 місяців з початку повномасштабного російського вторгнення.
Завдяки підтримці з 23 країн, продуктові набори вже отримали понад 300 тисяч українців.
Постачання продукції здійснюється в рамках меморандуму між Міністерством соціальної політики, KSE Foundation та Fozzy Group. Майже 40 студентів і курсантів будуть отримувати академічну стипендію імені Героїв небесної сотні у 2022/23 навчальному році.
Відповідно до рішення Конкурсної комісії з призначення академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні затверджено список переможців конкурсу.
Список студентів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, яким присуджуються академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні у 2022/23 навчальному році, затверджено наказом МОН.
Академічні стипендії будуть отримувати 36 студентів державних закладів вищої освіти за 10-ма спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».  Важлива роль науки в умовах воєнного стану та післявоєнний період – тема обговорення у межах міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції.
18 серпня 2022 року, в межах Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні» працювала локація «Наука та інновації: ефективні дослідження для безпечної освіти».
Головна мета роботи локації – підвищити рівень усвідомлення громадськістю в Україні важливої ролі науки в умовах воєнного стану та в післявоєн

Додати коментар

Користувач:
email:





Market efficiency
Reflects how well information
Is priced in securities

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - Мінфін звітував про результати реформи управління публічними інвестиціями
14:05 - Україна експортувала майже півмільйона тонн цукру за рік: основні покупці
13:39 - Нововведення: освітні заклади Києва отримали рекомендації про злив води у системах опалення
13:35 - Минулий рік став переломним для української когенерації – Держенергоефективності
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:20 - У Мінвідновлення назвали найбільш складні ділянки доріг через негоду
13:00 - Samsung на CES 2026: як AI змінює сприйняття екранів і повертає популярність 3D
12:59 - У Києві запровадили екстрені відключення: енергосистема не витримує навантаження
12:45 - Стартап Маска інвестує понад 20 мільярдів доларів у центр обробки даних у Міссісіпі
12:43 - "Енергоатом" вперше провів спецаукціон з продажу електроенергії "Укренерго": які результати
12:10 - Нафта реагує на невизначеність щодо майбутніх поставок з Венесуели та ситуацію в Ірані
12:01 - На тлі похолодання половина будинків Києва без тепла після обстрілу московія – Кличко
12:00 - Як можна зберегти мільйони без скандалів і гучних заяв
11:50 - Низка поїздів відправиться з відхиленням від графіку руху через негоду
11:40 - Славутич знову занурений у блекаут
11:31 - В Україні 1000 населених пунктів знеструмлені через негоду: найбільше - у двох областях
11:30 - Чи можуть бути платниками єдиного податку другої або третьої групи ФОПи, які здійснюють охоронну діяльність?
11:30 - Швейцарія заробила 33 мільярди доларів на зростанні золота
11:28 - Закон України № 4698: щодо списання боргу фізичним особам
11:27 - Які рентні платежі необхідно сплачувати суб’єкту господарювання за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
11:26 - У Києві та області 500 тисяч родин без світла – Міненерго
11:25 - Реорганізація шляхом перетворення: на які податкові наслідки щодо податку на додану вартість необхідно звернути увагу платнику
11:24 - Чи має право платник ПДВ віднести до податкового кредиту суми ПДВ, відображені у ПН/РК, у разі розбіжності в сумі 0,01 грн показників таких ПН/РК та первинних документах?
11:21 - Податковий календар на 12 січня 2026 року
11:20 - В Україні стрімко зріс попит на нові вантажівки: ТОП-10 марок
11:19 - Туристичний збір: фізичні особи поповнили до місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,6 млн гривень
11:16 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 56,0 млн гривень
11:14 - Понад 6,7 млрд грн – внесок платників єдиного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:13 - Стартувала деклараційна кампанія – 2026: громадяни декларують доходи, отримані протягом минулого року
11:11 - Оновлено інформацію щодо категорій платників ЄСВ за символами звітності


Більше новин