8,5 тис. українців подали заявку на отримання грантів від держави в рамках програми “єРобота”, - Мінекономіки

19.08.2022 19:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Щодня до програми “єРобота” долучається все більше українців, які бажають отримати гранти на створення та розвиток свого бізнесу.
На сьогодні вже отримано понад 8,5 тисячі заявок, більшість з них - на отримання мікрогрантів.
Водночас 719 заявників бажають створювати власні переробні підприємства.
Про це Перший віце-прем’єр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко розповіла в ефірі спільного національного телемарафону. “Переробні підприємства і їхній розвиток передбачають співфінансування.
Це говорить про те, що люди не просто хочуть розпочати власну справу, але й готові разом з державою співфінансувати такі проекти.
Те ж саме стосується садів та теплиць”, - повідомила Юлія Свириденко. Наразі на задоволення грантових заявок спрямовано більше 52 мільйони гривень.
Головна мета програми “єРобота” – створення нових робочих місць для українців та активізація підприємництва у важкий для країни час.
Повернення цих коштів буде відбуватись шляхом сплати податків та зборів у бюджети всіх рівнів, що дуже важливо для розвитку української економіки зараз. Також Юлія Свириденко нагадала, що Уряд надає стимули для активної діяльності підприємств, які вже мають налагоджені робочі процеси, штат працівників та стабільні ринки збуту.
Серед них: можливість для підприємців, які мають бізнес, що орієнтований на експорт, виїздити за кордон на строк до 7 днів за заявкою роботодавця через портал “Дія”.
Це дасть можливість відвідувати міжнародні заходи, укладати контракти та повертатись в Україну для продовження роботи; допомога у релокації підприємств з зони бойових дій.
Наразі перевезено понад 700 бізнесів, заявки продовжують надходити; масштабна дерегуляція, в рамках якої понад 500 дозволів переведені на декларативний принцип.
У подальшому їхня кількість зростатиме. “Як Уряд, ми маємо зробити все можливе задля того, щоб спростити правила для бізнесу, прибрати зайві процедури і надати можливості працювати”, - наголосила Юлія Свириденко. Нагадаємо, за минулий тиждень банки видали підприємцям доступних кредитів на 1,2 млрд грн.
З початку дії програми “Доступні кредити 5-7-9” бізнес отримав 46,4 тисячі кредитів на загальну суму 135,9 млрд грн. Проект “єРобота” запустило Міністерство економіки спільно з Мінцифри, Мінагрополітики, Державною службою зайнятості та Ощадбанком, щоб підтримати українців, які хочуть заснувати власну справу та сприяти активізації підприємництва у важкий для економіки час.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування


Більше новин