“Киевстар” Михаила Фридмана купил украинский медицинский сервис по дешевке

19.08.2022 18:55 | Укррудпром

Крупнейший мобильный оператор Украины “Киевстар” приобрел контрольную часть в крупнейшей медицинской информационной системе Helsi. Об этом сообщила материнская компания “Киевстар” Veon, не раскрывая стоимости сделки, пишет “Forbes Украина”.

ЧАО “Киевстар” принадлежит 69,99% в ООО “Хелси Украина”, зарегистрированном 6 июля 2022, свидетельствуют данные YouControl. Конечный бенефициарный владелец компании — Самвел Акобян, владеющий долей в 26,9% через ООО “Украинская инвестиционная платформа”. Ему также принадлежит 100% ООО “Хелси ЮА”, на которое оформлена торговая марка сервиса.

По оценке Forbes, текущая стоимость Helsi, учитывая публичные финансовые показатели компании и мультипликаторы для медицинской индустрии, может составлять $10 млн. В довоенное время с учетом покрытия, ниши и клиентской базы сервис мог стоить $30-40 млн.

Сервисом Helsi по состоянию на август 2022 пользуются 23 млн пациентов и 1300 клиник. С начала года количество пользователей выросло на 11%.

Медицинскую информационную систему Helsi начали разрабатывать в 2016 году. Сначала в рамках медреформы она позволила врачам и пациентам составлять декларации. В настоящее время сервис позволяет записаться к врачу, просматривать истории посещений и медицинские документы, получать электронные рецепты и удаленную видеоконсультацию.

Соучредителем компании выступил предприниматель Артем Михайлюк, с августа 2022 народный депутат от партии “Слуга народа”. После участия в парламентских выборах в 2019 году в октябре он сообщил, что прекратил работу в компании.

Среди других основателей Helsi называют предпринимателей и менеджеров Евгения Донца, действующего исполнительного директора компании Ярослава Иваненко, ответственного за развитие продукта, и технического директора Евгения Губича.

Helsi — ключевой игрок на рынке медицинских информационных систем, работающих в первую очередь с государственными больницами. Они приносят основной заработок сервиса, оплачивая подписку от $10 за одного активного врача-пользователя.

На сегодняшний день услугами пользуются более 49 000 врачей всей Украины. В 2020 году выручка сервиса составила 23,4 млн грн, среди которых доля госзакупок — 71%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 18 серпня: кібератака на АРМА
19:40 - За половину 2026 року страхові виплатили 176 мільйонів гривень за воєнними ризиками
19:11 - московія влучила у завод "Київгума"
18:56 - У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
18:21 - Безготівкові розрахунки платіжними картками домінують – результати першого півріччя 2026 року
18:10 - Експорт нафти з Новоросійська скорочується вже п’ять тижнів
17:35 - У ПриватБанку стався технічний збій: проблеми з оплатою карткою
17:17 - OpenAI обмежує доступ підлітків до ChatGPT
16:43 - Переговори з Іраном не заплановані, але Ормуз відкритий – Трамп
16:30 - Ідеальний шторм для промисловості
16:25 - Рада підтримала запровадження державних грантів на вищу освіту: як вони працюють
15:55 - московії знову бракуватиме пального, бо НПЗ в Білорусі йде на ремонт – росЗМІ
15:54 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
15:52 - Фізособа веде бухоблік на підставі договору та не є працівником юрособи: чи може така особа підписувати податкову звітність електронному вигляді?
15:50 - Чи може роботодавець, щодо якого внесений запис до ЄДР про державну реєстрацію припинення без правонаступника, виправити помилки в раніше поданій звітності по єдиному внеску?
15:49 - До уваги резидентів Дія Сіті!
15:47 - Яким чином можна перевірити МАП для маркування алкогольних напоїв?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.08.2026
14:48 - Денис Шмигаль взяв участь у церемонії перепоховання полковника Євгена Коновальця
14:45 - "Державні" лотереї скасують: у Мінцифри пояснили рішення
14:00 - 29 штатів США подали один із найбільших позовів проти Meta в історії: у чому причина
13:50 - "Дешевше взагалі зупинити видобуток". Чи виживуть Ferrexpo та "Метінвест" через закрите море
13:30 - Тайвань планує виплатити всім громадянам по $300 "дивідендів від ШІ"
13:26 - Бюджетна установа, яка користується пільгою, надає в оренду приміщення небюджетній установі: що з правом на пільгу по земельному податку у разі припинення договору оренди?
13:25 - Коригування сум єдиного внеску та реквізитів, що стосуються застрахованої особи, у Додатку Д1 до Розрахунку ЮО та Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД після закінчення строку їх подання
13:23 - Яким чином здійснюється нумерація Розрахунків ЮО або Розрахунків ФОП / НПД з типом «Звітний», «Звітний новий», «Уточнюючий»?
13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року
13:15 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів


Більше новин