Понад 90% українських громадян довіряють військовим та ветеранам, – опитування

17.08.2022 22:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Абсолютна більшість українського суспільства довіряють військовослужбовцям та ветеранам російсько-української війни, а також відчуває гордість та вдячність Захисникам і Захисницям, які боронять Україну від російських окупантів. Про це свідчать результати загальнонаціонального соціологічного опитування групи “Рейтинг” на замовлення Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, що були презентовані у середу, 17 серпня. Так, 90% опитаних українців довіряють військовим Збройних Сил України, ветеранам нинішньої російсько-української війни та ветеранам – учасникам АТО/ООС. 64% респондентів відчувають до ветеранів вдячність та 50% – гордість.
Крім того, абсолютна більшість опитаних – 93% – вважає, що українське суспільство сьогодні поважає наших ветеранів. А майже 70% опитаних вважають, що держава виконує свої зобов’язання перед ветеранами російсько-української війни. Коментуючи результати опитування, перший заступник Міністра у справах ветеранів, Герой України Олександр Порхун наголосив, що наразі Мінветеранів повністю змінює підхід у наданні державних соціальних гарантій Захисникам та їхнім сім"ям, відходячи від пільгоорієнтованих програм у бік надання їм ефективних інструментів та можливостей для самореалізації в економіці та суспільному житті. “Ми працюємо над розробкою та впровадженням дієвої системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.
Наразі відповідний законопроект вже направлено на підпис Президенту, – зазначив Олександр Порхун.
– Український ветеранський фонд, що працює при Мінветеранів, вже розробив відповідні програми з підтримки ветеранського бізнесу.
Це нові гранти та проекти, які нададуть можливість ветеранам започатковувати власний бізнес.
Закладаємо нове ветеранське підприємництво за формулою “Захисник працює на Захисника”, яке також сприятиме працевлаштуванню наших Воїнів після перемоги України”. Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова під час презентації соцопитування “Образ ветеранів в українському суспільстві” зазначила, що ідея його проведення з’явилася, коли від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на захист рідної країни стала велика кількість українських громадян різного віку, професій та сфер діяльності. “Зміни колосальні.
Ми періодично будемо проводити такі опитування, щоб розуміти ситуацію, вчасно реагувати змінами та напрацюванням політик підтримки та інформаційних кампаній”, – зазначила Наталія Калмикова. "Ключові маркери розуміння образу ветерана уже сформувалися.
У середовищі половини українців є близькі, які дотичні до питань війни чи брали в ній участь.
Найбільше цих людей серед молоді, яка зараз воює.
Це зміна акценту на тому, хто такий ветеран: це не людина старшого віку, а молоді люди.
46% респондентів асоціюють ветеранів, як учасників АТО (ООС)," – зауважив заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів. Довідково 6-7 серпня 2022 року Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України спільно з Соціологічною групою "Рейтинг" провів опитування серед українців щодо розуміння суспільством образу ветеранів.
Вибіркова сукупність: 1000 респондентів.
Метод опитування: CATI.
Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3.1%. З дослідженням можна ознайомитися тут Відеозапис презентації за лінком: https://youtu.be/Gz6mz42UTxc

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:40 - "Фавбет" оштрафували на понад 400 тисяч: в чому причина
16:38 - Стратегічне рішення: Уряд погодив будівництво заводу з виробництва паливних збірок для АЕС
16:32 - Чому обшуковують лікарні
16:30 - Тренд енергетичної децентралізації: сучасні рішення для енергонезалежності бізнесу
16:27 - Морський порт вперше в Україні продав послуги перевантаження через аукціон
16:10 - Засідання Комісії
16:00 - Латвія припинила експортувати до московія руду, але продовжує постачати алкоголь – ЗМІ
15:58 - Україна готує механізм часткового продажу стратегічних держкомпаній


Більше новин