Вадим Гутцайт зустрівся з Послом Ізраїлю: Обговорили підтримку санкцій та співпрацю у молодіжній політиці

17.08.2022 22:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт та посол Ізраїлю Міхаель Бродський обговорили співробітництво двох країни в галузі спорту, молодіжної політики та повоєнної відбудови України. Вадим Гутцайт подякував Міхаелю Бродському за підтримку, яка надається нашим збірним командам під час їх перебування в Ізраїлі.
«З червня збірні команди України взяли участь у 9 змаганнях і зборах на території цієї держави, а зараз готуємося до 10 — Чемпіонату світу з велосипедного спорту серед юніорів та юніорок.
В Ізраїлі українців приймають, як вдома.
Ми щиро за це вдячні», — написав Міністр у Facebook. Вадим Гутцайт поінформував Посла про злочини росіян на території України, зокрема методичне знищення спортивних і молодіжних закладів.
Він наголосив на важливості співпраці з Ізраїлем та залучення міжнародної допомоги для повоєнної відбудови та оснащення зруйнованих об’єктів. Крім того, Україна зацікавлена в активізації співпраці у молодіжній політиці, зокрема підтримки молоді в умовах війни.
«Для нас безцінний досвід Ізраїлю також в напрямку підготовки спортсменів під час воєнного стану, цифровізації фізичної культури та спорту, залучення меценатської допомоги», — заявив Вадим Гутцайт. Він закликав Ізраїль підтримати спортивні санкції проти росії та білорусі: позбавити спортсменів з цих країн права змагатися на території Ізраїлю та наполягати на виключенні представників рф та рб з керівних органів міжнародних спортивних федерацій.
«Щиро сподіваюся на подальшу співпрацю України та Ізраїлю.
І не лише в галузі молоді та спорту», — підсумував Міністр молоді та спорту України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Економічний спад –
Висока непевність та
Важкі рішення

- Fin.Org.UA

Новини

22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 6 травня 2026 року
17:01 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 1 травня 2026 року
17:00 - Мінекономіки та зоозахисні організації посилюють співпрацю у сфері захисту тваринного світу
16:58 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 11- 13 травня 2026 року
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку


Більше новин