Денис Монастирський перевірив готовність сил та засобів для реагування на можливі ситуації навколо Запорізької АЕС

17.08.2022 18:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перевірено готовність сил та засобів для реагування на можливі ситуації навколо Запорізької АЕСП.
Про це сьогодні, 17 серпня, повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час прямого ефіру на телемарафоні «Єдині новини». Денис Монастирський разом із Міністром енергетики України Германом Галущенком, а також Головою «Енергоатома» Петром Котіним, керівниками обласних держадміністрацій Дніпропетровської та Запорізької областей, керівниками ДСНС України з робочою поїздкою відвідали Запоріжжя. «Ми приїхали оцінити ситуацію навколо Запорізької атомної електростанції.
Від початку її захоплення ми зрозуміли, що ми маємо справу з державою-терористом.
Усі їхні дії будуть пов’язані саме з терористичними актами або, навіть, з інформаційними терористичними атаками, які можливі навколо станції», – сказав очільник МВС.  За його словами, мета візиту – оцінити ситуацію, поспілкуватися з поліцейськими та рятувальниками, які працюють на цій території.
Також перевірити готовність сил та засобів для реагування на ситуації.  Щодо можливої потреби порятунку громадян Міністр зазначив, що наразі розроблені плани та сценарії: «Ми їх активізували та перевірили.
При «Енергоатомі» створений відповідний штаб, у який увійшли всі сили рятувальників, поліцейських та представників місцевої влади, які будуть реагувати відповідно до загрози». 

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин