Трудовые мигранты за полгода перечислили в Украину почти 6,5 млрд долларов

17.08.2022 16:55 | Укррудпром

За I полугодие заробитчане перечислили в Украину $6,46 млрд. Это на 6,2% меньше, чем годом ранее, сообщает проект “Цена государства” со ссылкой на данные НБУ. Эксперты считают, что во второй половине года переводы будут расти более быстрыми темпами.

Объем переводов существенно просел за первые четыре месяца этого года. При этом фиксировалось падение переводов по официальным каналам. В то же время уровень переводов через неформальные каналы оставался постоянным

Однако уже в июне объем частных переводов составил $1,23 млрд. Это на 1,2% больше, чем было в июне 2021 года.

В текущем году общая годовая сумма переводов составит около $13—14 млрд, ожидают экономисты проекта “Цена государства”. Прогноз НБУ пока достаточно консервативный — $12,6 млрд.

Быстрый рост численности вынужденных мигрантов за границей привел к значительным объемам оттока валюты. Однако переводы от трудовых мигрантов в Украину остаются стабильными и обеспечивают поступление валюты в Украину, отмечают эксперты.

Экономисты отмечают, что поступлений от гастарбайтеров, как и общего размера международной помощи, недостаточно для компенсации оттока валюты из страны.

Существенного прироста переводов, как в 2021 году, ожидать не стоит, потому что есть тенденции ускорения инфляции в странах, где находятся мигранты, а также наблюдается общее охлаждение экономик этих стран, говорят экономисты.

По данным НБУ, в 2021 году размер денежных переводов в Украину увеличился на 25,4% до $15,026 млрд по сравнению с предыдущим годом. В 2020 году размер денежных переводов вырос на 1,7% до рекордных $12,1 млрд.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
13:20 - Трамп вимагає від АЗС негайно знизити ціни на бензин і пригрозив "великими проблемами"
13:10 - Україна отримала від Євросоюзу 3,9 мільярда євро на оборону
12:56 - Економічний ефект інтеграції жінок у ринок праці
12:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 30 червня
12:43 - Опитування: вперше за 20 років про погіршення економіки говорить більшість росіян
12:20 - Одна з головних валют Азії знецінилася до мінімуму за 40 років
12:09 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
11:58 - Nova Post запустила логістичний хаб у Молдові
11:45 - Супертанкери знову йдуть через Ормуз після атак Ірану на судна
11:25 - Ощадливе споживання – правило дбайливого ставлення до енергоресурсів і допомога енергетикам
11:25 - McDonald's відкрив третій ресторан у Черкасах
11:20 - На Київщині після негоди світло повернули для 200 тисяч родин
11:15 - Ціни на нафту завершують червень падінням на 20%
11:11 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
11:10 - Про перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
11:09 - Щодо реєстрації громадянина України (його представника) в ДРФО
11:06 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету за допомогою id.gov.ua (BankID)?
11:05 - Користувач, який отримав КЕП в КНЕДП ДПС, може змінити пароль захисту ключа
11:04 - Умови, за яких бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) може бути платником єдиного податку третьої групи
11:03 - З якої дати суб’єкт господарювання не має права здійснювати відповідний вид діяльності, якщо ліцензія на право здійснення такої діяльності видана на визначений строк?
11:02 - Яким чином заповнюється податкова декларація з туристичного збору у разі виправлення самостійно виявлених помилок?
11:00 - Чи може фізична особа, з метою отримання страхового стажу, сплатити єдиний внесок за попередні періоди до 01 січня 2004 року?
11:00 - Захист власної селекції та доступ до світового генофонду: Україна приєднується до Міжнародного договору про генетичні ресурси рослин
10:58 - Перереєстрація резервного РРО з метою зберігання та/або використання такого РРО в новоствореній господарській одиниці
10:57 - Деякі особливості заповнення додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
10:56 - Податковий календар на 01 липня 2026 року
10:54 - До уваги платників: відкриваються нові рахунки для зарахування військового збору!
10:52 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження перевищили минулорічні більш ніж на 21,2 млрд гривень


Більше новин