У межах програми «Доступні кредити 5–7–9» аграрії цьогоріч залучили понад 55 млрд грн кредитів

17.08.2022 16:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 1 червня 11389 аграріїв залучили 16 млрд 557 млн грн кредитів, у тому числі за програмою портфельних гарантій 80 % – 1 млрд 501 млн грн. Лідерами за обсягами кредитування за цей період є Вінницька (2 млрд 671 млн грн), Київська (2 млрд 508 млн грн), Чернігівська (1 млрд 629 млн грн), Хмельницька (1 млрд 174 млн грн), Сумська (1 млрд 69 млн грн) області. Найбільші обсяги кредитів за цей час надали: «Ощадбанк» (4 млрд 413 млн грн), «Райффайзен Банк» (3 млрд 921 млн грн), «Креді Агріколь банк» (3 млрд 22 млн грн), «ПриватБанк» (1 млрд 634 млн грн), «ПУМБ» (1 млрд 164 млн грн), «Укргазбанк» (1 млрд 22 млн грн), «Укрексімбанк» (608 млн 376 тис.
грн). У цілому за 2022-й рік станом на сьогодні вже 29 807 с/г товаровиробників залучили кредитів на суму 55 млрд 108 млн грн.
З них під посівну кампанію до 1 червня – на суму 38 млрд 551 млн грн.
Загалом за програмою портфельних гарантій 80 % – 25 млрд 549 млн грн. «Незважаючи на зростання облікової ставки НБУ до 25 %, банки продовжують видавати кредити аграріям на вигідних пільгових умовах, у тому числі під портфельні гарантії, коли сільгоспвиробнику потрібно покрити заставою лише 20 % від суми кредиту, а решту 80 % банку гарантує держава», – розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. З 1 червня приймання заявок на кредитування в рамках програми доступних кредитів відбувається за звичною формулою «5-7-9». Загалом програма дозволяє стартапам та бізнесам отримати від 100 тис.
до 50 млн грн на строк до п’яти років.
Відсотки сягають від 0% до 9% залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.
Агробізнесу банки, як правило, пропонують спеціальні умови графіку погашення кредиту. Нагадаємо, Уряд затвердив порядок використання 1,5 млрд грн на підтримку малих і середніх фермерів та сільгоспвиробників. Агровиробники зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів на онлайн-платформі Державний аграрний реєстр. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Day traders compete
Buying low, selling high, fast
Success or failure

- Fin.Org.UA

Новини

10:25 - Перший після блокади США танкер зміг зайти в затоку і вийти з нафтою
10:05 - В Україні кожен четвертий пенсіонер отримує близько 3 500 гривень
09:30 - Нафта відреагувала на припинення вогню між Ізраїлем і Ліваном
09:00 - московіяни вчергове обстріляли порт на Дунаї
08:30 - Скільки коштує бюджетний дизайн простору
08:00 - Васальні дисконти. Чому московія продає енергоносії із знижками і що змінить війна в Ірані
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Toronto Centre and National Bank of Ukraine Sign Memorandum of Understanding on Capacity Development and Cooperation
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія


Більше новин