Підготовка до зими на прифронтових територіях потребує особливої уваги, – Герман Галущенко під час поїздки в Запорізьку область

17.08.2022 16:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр енергетики України Герман Галущенко 17 серпня відвідав з робочою поїздкою Запорізьку область.
  Міністр провів нараду з представниками обласних енергокомпаній, на якій обговорили поточний стан підготовки до осінньо-зимового періоду.
Герман Галущенко підкреслив, що особлива увага приділяється підготовці до зими саме на прифронтових територіях, адже енергетична інфраструктура у цих регіонах постійно піддається атакам російських військ. «Області, що опинилися на ліній розмежування, сьогодні страждають найбільше.
Вони в буквальному сенсі тримають фронт.
Тому ми повинні зробити все можливе, щоб область була підготовлена до опалювального сезону навіть більше, ніж на 100%», - наголосив Герман Галущенко. Міністр подякував працівникам ПАТ «Запоріжжяобленерго» за мужність та відданість професії, бо, попри постійний ризик для життя, вони щоденно відновлюють електропостачання споживачам.
Троє зі співробітників компанії вже нагороджені грамотою Кабінету Міністрів України за героїзм. З початку серпня в області повертали електропостачання 60,7 тисячам споживачів.
Водночас, станом на 17 серпня, в регіоні ще залишаються знеструмленими 34 тисячі абонентів, електропостачання яких неможливо відновити через бойові дії. Підтримку у забезпеченні надійного постачання електроенергії надають й міжнародні партнери.
З початку війни до «Запоріжжяобленерго» в рамках гуманітарної допомоги надходить обладнання й комплектуючі.
Для оперативних потреб підприємству розподілено вже понад 30 електрогенераторів потужністю від 5 до 200 кВт, більше 10 трансформаторів напруги, понад 10 км різних видів кабелів і проводів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МІСЬКСВІТЛО» ДМР (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шинна, буд. 26)
16:00 - Тарас Висоцький: Український біометан може стати новим напрямом енергетичного партнерства з Німеччиною


Більше новин