Викрито факт реалізації товарів військового призначення на 5 млн гривень

17.08.2022 14:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прикордонники спільно зі співробітниками Бюро економічної безпеки України викрили схему завезення та реалізації товарів військового призначення майже на 5 млн гривень. Товари завозились на територію України під виглядом гуманітарної допомоги.
Згодом реалізовувались на території м.
Умань Черкаської обл., м.
Миколаїв та м.
Первомайськ Миколаївської обл. За результатами перевірки правоохоронці встановили, що товариство упродовж 2022 року не здійснювало жодних операцій по імпорту товарів, у тому числі подвійного використання та військового призначення.
Таким чином, порушники ухилились від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах. За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили значну кількість військового спорядження та спецзасобів.
Понад 150 бронежилетів, турнікети, тактичні шоломи, а також приціли, тепловізори, радіостанції, монокуляри, магазини.
 Попередня сума їх оцінки становить майже 5 млн грн. Все вилучене планують передати на потреби ЗСУ. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.
3 ст.
201-2 КК України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги) та ч.
3 ст.
212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснюється детективами Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора та оперативного супроводу співробітників Державної прикордонної служби України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Debt can be a heavy weight,
But with patience and persistence, it can abate.
Cut your spending, and pay it down,
And soon your credit score will wear a crown.

- Fin.Org.UA

Новини

10:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
10:28 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
09:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - Російські хакери заявили про злам близько 50 західних компаній, серед яких Shell, Philips та General Electric
08:30 - Дохід є, а грошей немає. Що робити?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.08.2026
06:00 - Ціни зростуть на 5%? Як супермаркети працюють без знищених складів
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:31 - Трьом небанківським фінансовим установам змінено обсяг ліцензій на діяльність фінансової компанії
20:00 - Новини 13 серпня: Зеленський незадоволений головою НБУ, протидронові сітки для танкерів московія
19:50 - Без візитів до ТЦК: роботодавцям дозволили оновлювати дані працівників через "Дію"
19:30 - Розробник Claude може провести найбільший вихід на біржу в історії
19:20 - Удари України по НПЗ обвалили морський експорт нафтопродуктів московія на 55%
18:50 - НПЗ московія повністю зупинився після атаки дронів України
18:20 - Російські атаки обвалили експорт зерна з України на 75%
17:50 - Збитки у справі про закупівлю дронів Держспецзв'язком зросли майже втричі
17:20 - московія вдарила по логістичній компанії у Павлограді
17:16 - Як перевозити кондитерські вироби через європейський кордон без проблем
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 серпня
16:45 - Уряд виділив прифронтовим громадам 2,3 мільярда гривень
16:36 - Українці задекларували 323,9 млрд грн отриманих минулоріч доходів
16:34 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
16:23 - У московії оцінили втрати Wildberries та продавців від ударів України
16:23 - Коло абонентів Системи BankID НБУ продовжує розширюватися – підсумки першого півріччя 2026 року
16:10 - АРМА перевіряє фінанси IDS Ukraine перед повторним конкурсом з відбору управителя
16:00 - Цифровізація, нові вимоги до професійних учасників та корпоративні процедури: результати засідання НКЦПФР
15:53 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
15:42 - Небанківській установі розширено перелік валютних операцій
15:37 - Мільйон гривень за екологічний висновок: підозри отримали два науковця
15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень


Більше новин