Держава посилює контроль за підготовкою до осінньо-зимового періоду

17.08.2022 14:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України постановою від 12 серпня 2022 року № 899 вніс зміни до Положення про Державну інспекцію енергетичного нагляду України. Так, документом розширено повноваження Держенергонагляду на участь у роботі комісій щодо підтвердження готовності суб’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період (далі – ОЗП), періоди (сезони) особливих погодних умов (грозовий період (сезон), періоди високих та низьких температур, льодоходу, повені та інші). Відповідно до Положення про порядок підготовки та оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період така оцінка проводиться для виробників електричної енергії, оператора системи передачі та операторів систем розподілу (далі – ОСР), що здійснюють ліцензовану діяльність на ринку електричної енергії, та суб’єктів владних повноважень у межах їхньої компетенції, визначеної законодавством. Перевірка готовності до роботи в ОЗП об’єктів електроенергетики повинна бути завершена у термін не пізніше 15 листопада поточного року.
Об’єкти електроенергетики, які не отримали Акт готовності до 15 листопада поточного року продовжують підготовку до роботи в ОЗП і мають виконати всі умови в термін не пізніше 01 грудня поточного року. Крім того, внесеними постановою змінами передбачено подання до НКРЕКП висновків щодо пріоритетності технічних рішень для розвитку систем розподілу, передбачених проектами інвестиційних програм ОСР. Чинними нормативно-правовими актами передбачено подання суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, проектів інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на наступний рік та зміни до проектів інвестпрограм на поточний рік.
Програми оформлюються та надсилаються на розгляд відповідно до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.09.2018 № 955 (зі змінами). Окремим пунктом затвердженої Урядом постанови Держенергонагляду надано право залучення науковців, фахівців, експертів, працівників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) до виконання окремих робіт, участі у вивченні та вирішенні окремих питань, що належать до його компетенції, зокрема під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), як третіх осіб.
Це сприятиме більш глибокому вивченню проблем та виявленню першопричин для їх ефективного усунення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Exchanges and OTC
Platforms for trading securities
Regulated by law

- Fin.Org.UA

Новини

17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
16:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
16:38 - На Дніпропетровщині початок 2026 року позначився позитивною динамікою надходжень до бюджетів та державних цільових фондів
16:35 - Дайджест «Події тижня»
16:34 - Відкрита комунікація та партнерство податківців Дніпропетровщини під час спілкування з платниками
16:32 - Податкові повідомлення-рішення: оновлено порядок надіслання платникам
16:31 - CRM у 2026 році: ДПС та радники МВФ узгодили першочергові кроки системного впровадження
16:30 - Українці тримають у банках 1,6 мільярда гривень – ФГВФО
16:30 - Як бізнес вчиться працювати без світла
16:30 - Обстріл московія пошкодив транспортну інфраструктуру Києва
16:29 - Фахівці ДПС вдосконалюють навички ризик-орієнтованого аудиту за міжнародними стандартами
16:28 - Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації
16:27 - У січні до загального фонду держбюджету надійшло 79,4 млрд грн податків та зборів
16:07 - Не домовились: "Метінвест" припинив переговори з власниками євробондів про їх пролонгацію
16:01 - Економіка вичерпала можливості збільшувати податкові надходження – Гетманцев
15:57 - У 2025 році держава підтримала несировинний експорт на 10,4 мільярда гривень
15:35 - Енергетики ДТЕК потрапили під обстріл на Донеччині, є поранений
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.02.2026
15:26 - НБУ повідомив про залишок на рахунку для потреб оборони: скільки грошей надійшло у січні
15:20 - Гетманцев: Це абсолютна аномалія, коли у війну збільшується кількість ФОПів


Більше новин