Крупнейшая в мире горнодобывающая компания увеличила EBITDA от продолжающихся операций на 16%

17.08.2022 12:22 | Укррудпром

http://ukrrudprom.com/news/Krupneyshaya_v_mire_gornodobivayushchaya_kompaniya_uvelichila_EB.html?print Крупнейшая в мире горнодобывающая компания увеличила EBITDA от продолжающихся операций на 16% 12:10 17 августа 2022 года

Крупнейшая в мире горнодобывающая компания BHP по итогам финансового года (завершился 30 июня 2022 года) увеличила EBITDA от продолжающихся операций на 16%, до $40,6 млрд.

Прибыль от операционной деятельности компании выросла на 34%, до $34,1 млрд, говорится в сообщении BHP.

Чистая прибыль повысилась за финансовый год почти втрое (на 173%), до $30,9 млрд.

Итоговая прибыль от продолжающейся деятельности, распределяемая среди акционеров, повысилась до $21,3 млрд с $16,9 млрд годом ранее.

Финальные дивиденды составили $1,75 на акцию (общая сумма выплат — $8,9 млрд).

Чистый долг BHP сократился на 92%, до $333 млн. Денежный поток от операционной деятельности увеличился за год на 18%, до $32,2 млрд.

Капзатраты (продолжающаяся деятельность) достигли $6,1 млрд (+5%).Это ниже ориентира в $6,5 млрд и связано с более благоприятной курсовой разницей. Общий объем капитальных затрат составил $7,5 млрд (+6%). В 2023 и 2024 году capex запланирован на уровне $7,6 млрд и $9 млрд соответственно.

Прогнозы по производству на 2023 год:

  2023 год Динамика к 2022г 2022 год
Медь (тыс. т) 1 635- 1 825 4-16% 1 574
Escondida (тыс.т) 1 080 — 1 180 8-18% 1 004
Железная руда (млн т) 249-260 (2)-3% 253
Никель (тыс. т) 80-90 4-17% 77

BHP — крупнейшая в мире горнодобывающая компания, занимает существенные позиции в сырьевом бизнесе, включая энергетический и коксующийся уголь, медь, железную руду, никель и уран, а также работает в нефтегазовой отрасли.

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

12:13 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
12:09 - До п’яти фінансових компаній застосовано заходи впливу
12:08 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
12:06 - Продаж фізичною особою нерухомого або рухомого майна: оподаткування
12:04 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків
12:03 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:01 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини з початку року отримав майже 445,0 млн грн акцизного податку
11:59 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
11:57 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
11:57 - Бельгійці інвестують 6 мільйонів доларів у Rebuild Ukraine Fund
11:55 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
11:53 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
11:36 - Рада ухвалила в цілому законопроєкт про корпоратизацію "СхідГЗК"
11:33 - Як можна переглянути реєстраційний номер кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС?
11:32 - Щодо відображення операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню у звітності
11:31 - Нерезидентам - платникам податку на прибуток підприємств
11:30 - Чи передбачені для фізособи пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв)?
11:27 - Платник використовує автономні системи опалення: який перший звітний період для подання податкової декларації екологічного податку?
11:26 - Договір про спільну діяльність: яким чином здійснюється реєстрація РРО/ПРРО
11:25 - Випадки, за яких фізична особа – резидент зобов’язана повідомляти контролюючий орган про набуття/припинення участі у КІК
11:24 - Електронний кабінет: як переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
11:23 - Чи включаються відокремлені підрозділи (філії) неприбуткової організації окремо в Реєстр неприбуткових установ та організацій?
11:23 - В який термін подається Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД роботодавцями у разі державної реєстрації припинення діяльності?
11:20 - До якого контролюючого органу платник податків, який протягом бюджетного року включений до Реєстру ВПП, сплачує ПДФО та подає Розрахунок ЮО?
11:07 - Рада підтримала новий Митний кодекс у першому читанні: що зміниться
11:06 - Податковий календар на 20 серпня 2026 року
11:00 - Комісія вперше розпочала міжнародні розслідування за запитами іноземних регуляторів
10:58 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
10:45 - Рентна плата: місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування газового конденсату платники поповнили на 659,6 тис. гривень
10:44 - Фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 5,8 млн грн туристичного збору


Більше новин