У новому навчальному році 12,8 тис. шкіл функціонуватимуть за різними формами організації освітнього процесу, – Сергій Шкарлет

16.08.2022 21:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Навчальний процес у закладах освіти в 2022/2023 н.
р.
буде організовано за очною (офлайн-навчання), дистанційною та змішаними формами залежно від безпекової ситуації та можливостей фонду захисних споруд у закладах. «Форма організації освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті і визначається рішенням військово-цивільних адміністрацій.
Рішення приймається за участю батьків учнів.
Якщо батьки не погоджуються з очною формою навчання, вони можуть обрати дистанційну форму або індивідуальний графік, або перевести дитину на екстернатну чи сімейну форму навчання.
Для учнів, батьки яких оберуть онлайн-навчання, у закладі освіти можуть організовуватись окремі класи з дистанційною формою організації освітнього процесу.
Жодна дитина не буде поза освітнім процесом», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час селекторної наради щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану. Міністр підкреслив, що форма організації освітнього процесу може змінюватися впродовж навчального року залежно від безпекової ситуації у населеному пункті. Наразі підготовка до нового навчального року відбувається на засадах постійної комунікації МОН, МВС, ОВА, управлінь і департаментів освіти, керівників закладів освіти з усіма зацікавленими учасниками освітнього процесу і, особливо, з батьками здобувачів освіти. 2 серпня 2022 року відбулася нарада керівництва МОН з представниками ДСНС та керівниками обласних управлінь освіти, з якими обговорено питання обов"язкового врахування думки батьків для обрання форми освітнього процесу здобувачів. Органи управління освітою, керівники закладів загальної середньої освіти провели опитування серед батьків щодо організації навчання з урахуванням безпекової ситуації. «За оперативною інформацією органів місцевого самоврядування (станом на 11.08.2022), із 12,8 тис.
шкіл за очною формою планують розпочати навчання 3 тис.
шкіл, за дистанційною – майже 5,7 тис., за змішаною – 4 тис.», – повідомив Сергій Шкарлет. Міністр додав, що, на жаль, 1,3 тис.
ЗЗСО розташовані на тимчасово окупованій території. «Усі заклади загальної середньої освіти Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей працюватимуть за дистанційною формою.
Не працюватимуть за очною формою заклади в Запорізькій та Одеській областях», – сказав Сергій Шкарлет. За всіма формами навчання функціонуватимуть заклади в 17 областях. Нагадаємо, для вступу до закладів ФПО та ЗВО подано понад пів мільйона електронних заяв.

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 22 квітня: через "Дружбу" відновили транзит нафти, подружжя Порошенків поділило майно
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 23 квітня
20:35 - Один з найбільших виробників хрону та гірчиці в Україні відкрив цех сидру за держгрант
20:20 - Фондовий ринок відреагував на продовження перемир'я США з Іраном
19:59 - Крафтова броварня на Закарпатті встановила сонячну електростанцію
19:30 - Боротьба з енергокризою: вітроенергетики знайшли "ложку дьогтю" у рекомендаціях Єврокомісії
19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)
16:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АЙС ЛОГІСТИК ГРУП” (Київська обл., Броварський р-н, Великодимерська т. г., селище Велика Димерка, вул. Броварська, 152)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (Рівненська обл., м. Рівне, вул. Київська, 69)
16:24 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СОФТ ЕНЕРДЖІ» (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Лікаря Парнети, буд. 16)
16:23 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Львівська обл., Шептицький (Червоноградський) р-н, селище Добротвір, вул. Промислова, 12)


Більше новин