Програма “єРобота”: Уряд виділив кошти для фінансування перших проектів зі створення бізнесу та закладки саду

16.08.2022 19:30 | Міністерство економіки України

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення про виділення 103,3 мільйона гривень з резервного фонду для надання грантів переможцям програми “єРобота” за напрямками створення власної справи та закладки саду. 
Проект “єРобота” запустило Міністерство економіки спільно з Мінцифри, Мінагрополітики, Державною службою зайнятості та Ощадбанком, щоб підтримати українців, які хочуть заснувати власну справу та сприяти активізації підприємництва у важкий для економіки час.
Фінансування отримають:
перші 324 бізнес-ідеї переможців напрямку “Своя справа” (мікрогрант) на суму 74,3 мільйона гривень; 9 підприємців за напрямком “Свій сад” на суму 29 мільйонів гривень. Загалом за напрямом мікрогрантів вже надійшла 7 541 заявка від українців. 70% заявників уже мають досвід підприємницької діяльності, 10% тільки починають свій шлях у бізнесі.
Більшість підприємців хочуть витратити грант на  відкриття кафе і кав’ярень – 10,7%,  початок роздрібної торгівлі (в тому числі, продуктами харчування) – 8%, заснування перукарень чи салонів краси – 4,7%, старт бізнесу з обслуговування напоями – 3,1% та вантажних перевезень – 1,9%. 
Найбільше заявок подали жителі Києва та Київської області (31%), а також Дніпропетровської (9%), Львівської (7%), Одеської (6%) та Полтавської (5%) областей. 
Також надійшло 78 запитів від підприємців, які хочуть за рахунок гранту побудувати теплицю або закласти сад.
Наразі прийом заявок на усі напрямки програми”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія. Потрібно заповнити відомості про себе у електронній формі та додати невеликий бізнес-план, зразок якого можна завантажити на Порталі.

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу
14:49 - Правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати бюджетних/небюджетних платежів
14:47 - Порядок розрахунку податкової знижки за навчання
14:45 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:44 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:44 - Проїзд у транспорті Києва подорожчає до 30 гривень: У КМДА анонсували проєкт нових тарифів
14:43 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:41 - Інтерв’ю щодо права на податкову знижку
14:40 - Земельна ділянка перебуває у спільній власності (спільній частковій власності) кількох юридичних осіб: обчислення земельного податку
14:37 - З початку року загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 6,4 млрд грн ПДВ
14:36 - ДПС та громади посилюють роботу з туристичним збором: зростання надходжень і детінізація ринку
14:34 - У Міноборони розповіли, чи мобілізуватимуть айтівців
14:33 - Важливо для великого бізнесу: з якими країнами ще немає автоматичного обміну звітами CbC
14:31 - Ощадбанк профінансував перший енергопроєкт із міжнародним страхуванням Lloyd’s
14:30 - 15,8 млрд грн земельного податку вже сплатили українці цьогоріч
14:30 - Уряд виділив 1,2 мільярда на створення лабораторій та освітніх просторів у ліцеях
14:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:59 - Ватикан заснував комісію з питань штучного інтелекту
13:46 - ОККО та "Гадз-Агро" планують побудувати біометановий завод
13:39 - Урядовці готують лазівку для розпилу мільярдів на дорогах – "Наші гроші"
13:35 - Атака московія пошкодила будівлю податкової у Дніпрі
13:05 - Іран погрожує паралізувати глобальну інтернет-інфраструктуру


Більше новин